Čínská medicína - Tiens

Přehled článků v kategorii Regenerace

Kapsle vnitřní krásy

(INNER BEAUTY CAPSULES)
Antioxidační účinky, zbavuje tělo volných radikálů, podporuje odolnost lidského těla proti vnějším vlivům.

Celý článek >>

Cholikan

Cholikan, stimulační doplněk stravy
(TIANSHI VIGOR-ROUSING CAPSULES)

Se zlepšováním života se stravování lidí posouvá k příjmu energeticky bohaté stravy, která často neobsahuje potřebné množství vitamínů, minerálů a vlákniny. V organizmu člověka se usazují ve velkém množství tuky a cholesterol, na jejichž základě pak vznikají civilizační choroby. Z těch je nejzávažnější hyperlipidemie (nadbytek tukových částic kolujících v krvi a usazujících se v cévách, játrech a dalších orgánech). Kromě toho - zrychlený rytmus života způsobuje, že stále cítíme celkový „duševní tlak", nacházíme se ve stavu stresu. Stres je hlavním faktorem pro vznik hyperlipidemie.

Celý článek >>

Spirulina

(TIANSHI SPIRULINA TABLETS)

Vodní řasa, která existuje na Zemí více než 500 miliónů let a která obsahuje kombinaci látek cenných pro lidský organismus. Některé z nich jsou neobyčejně cenné a v rostlinné potravě se prakticky nevyskytují. 1g Spiruliny (4 tabletky po 0,25g) se vyrovná živinami 1 kg zeleniny. V současné době se potraviny s doplňkem spiruliny staly nejoblíbenějšími produkty na celém světě.

Celý článek >>

Biologický zinek

(TIANSHI ZINC CREAM SUPPLEMENT)

Stopový prvek "zinek" je nutný pro organizmus člověka. Biologický význam zinku je mnohem složitější, než u jiných stopových prvků. Nedostatek zinku byl poprvé objeven v roce 1961 u mladých mužů v Iránu, kdy bylo pozorováno, že se u těchto lidí zvětšují rozměry hlavy, mají nízký vzrůst a sníženou sexuální schopnost. Bylo dokázáno, že všechny tyto negativní jevy jsou vyvolány nedostatkem zinku v potravě a nebo jeho neúplným vstřebáváním. Potravní doplňky obohacené zinkem Tianshi mají velký význam pro zlepšení zdravotního stavu člověka.

Celý článek >>

Ikan

Ikan, stimulační potravinový doplněk
(TIANSHI BENEFICAL CAPSULES)

Tento přípravek je vyroben za použití moderní technologie a obsahuje užitečné složky. Rostlina Gynostemma roste v horských lesích, které jsou vždy pokryty mlhou. Saponinová látka je vyrobena z listů Gynostemmy. Tato látka je biologicky aktivní a má úžasný vliv na živé bytosti. V dávné době, jak se uvádí ve starobylém díle „Rostlinstvo, zachraňující životy při neštěstí", byl saponin používán jako prostředek k potlačení zánětlivých procesů, ke snížení teploty, jako antitoxický prostředek při otravách potravou a k léčení takové nemoci jako je infekční žloutenka. Současně se tato rostlina používala k jídlu v neúrodných letech. Teprve v poslední době bylo prokázáno , že je tato rostlina schopna prodlužovat život člověka a tento objev otřásl celým světem. Začátkem 70 let japonští vědci získali z Gynostemmy složku sladké chutí a bylo zjištěno, že v této složce je mnoho aktivních látek, které jsou obsaženy v ženšenu, a tím bylo objeveno toto odvěké tajemství.

Celý článek >>

Vejkan

Vejkan, stimulační potravinový doplněk
(TIANSHI VITALITY SOFTGEL CAPSULES)

Přípravek obsahuje olej z klíčků pšenice, lecitin, B-karoten. Vědecké studie prokázaly, že olej z klíčku pšenice je bohatý na vitamin E, linolenovou kyselinu, 2,8-kyselý stearát a některé dosud neznámé biologicky aktivní složky. Jedná se o velice cenný a prospěšný i olejový produkt, který podle obsahu přírodního vitaminu E zujímá vedoucí místo mezi oleji rostlinného původu.

Celý článek >>

Olej Pupalky dvouleté

(TIANSHI EVENING PRIMROSE OIL)

Působení na organismus: pupalkový olej příznivě ovlivňuje zánětlivá onemocnění. Podporuje snížení váhy. Má pozitivní vliv na cévy, snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak, posiluje nehty. Je vhodný při kožních, alergických a astmatických problémech. Pomáhá odstraňovat problémy spojené s menstruací a celkově zvyšuje odolnost organismu proti civilizačnímu stresu. Uklidňuje hyperaktivní děti.

Celý článek >>

Propolis

Propolis má protizánětlivé účinky v dutině ústní a krku, celkově posilňuje organizmus. Propolis je látka, kterou produkují včely z pylů rostlin a výměšků své čelistní žlázy. Propolis je celosvětově uznávaným ozdravným vysoce účinným produktem. Žvýkací tablety jsou velmi vhodné pro léčení zánětlivých onemocnění v dutině ústní a krku. Při vsávání zároveň zvyšují imunitu, regulují obsah lipidů a cukru v krvi.

Celý článek >>

Banting Vegetal Essence Tablet

Rostlinná esence na redukci hmotnosti (tablety) je přírodní produkt, který omezuje chuť k jídlu a množství vstřebávaných tuků a uhlovodíků, obsahuje velké množství potřebných výživných látek, působí preventivně proti přetížení a slabosti. V současných výzkumech prostředků na hubnutí převládá trend k vývoji ozdravných potravinových doplňků, které mají komplexní regulující účinek: musí mít zřetelný hubnoucí efekt, ale zároveň musí obsahovat dostatečné množství výživných látek a odpovídat zásadě: "hubnout ano, ale ne na úkor zdraví".

Celý článek >>

Banting Vegetal Essence Instant

Potravinový doplněk stimuluje metabolismus tuků, vylučování nadbytečné vody a toxinů, obsahuje velké množství výživných látek a je účinným doplňkem rostlinné esence na redukci hmotnosti v tabletách.

Celý článek >>