Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Přehled článků v kategorii Akce a semináře

Týden módy a zdraví 10. - 16.12.2018

Vydáno: 20.12.2018 18:29

V Reklamním domě Olomouc byl 10.- 16.12.2018 "TÝDEN MÓDY A ZDRAVÍ". Módu zde prezentovali BRUNO FASHION, VAŠE PRÁDLO, JE HOLDING, AC.ARTfashion a ZLATNICTVÍ ORO. Inspirací pro rodiče byly PINOCCHIO DŘEVĚNÉ HRAČKY.

Mgr. M. Wiedermann prováděl školení OPP. Zaměřil se hlavně na předvedení nových přístrojů a ozónovací čistič potravin. Z produktů nejvíce zaujal KARDI - revoluční přípravek na srdce, klouby a CNS. Poděkování patří MUDr. P. Jandovi z 1. chirurgické kliniky FNOL, který ve svém volném čase a zdarma informoval své kolegy lékaře a fyzioterapeuty o alternativách podle programu prevence Světové zdravotnické organizace. Přednášel zde o produktech čínské císařské medicíny Tiens oceněné WHO a sestavil kůry přírodními produkty na některá vážná onemocnění. Seznámil přítomné s posledními kazuistikami z traumatologie, onkologie, diabetologie a syndromem děravé sliznice.

Celý týden si hosté mohli neomezeně pochutnávat na tom nejzdravějším: vínech z Templářských sklepů a Veritas, kávou Hausbrandt, vodou z Pí-centra, bio müsli s křupkami BersiSnack a rybách z Rybářství Tovačov.

Celý článek >>

Týden módy a zdraví 7. - 13.12.2015

Vydáno: 20.12.2015 18:31

V Reklamním domě Olomouc byl 7.- 13.12.2015 "TÝDEN MÓDY A ZDRAVÍ"

Módu zde prezentovali BRUNO FASHION, VAŠE PRÁDLO, JE HOLDING, AC.ARTfashion a ZLATNICTVÍ ORO. Inspirací pro rodiče byly PINOCCHIO DŘEVĚNÉ HRAČKY.

Mgr. M. Wiedermann prováděl školení OPP. Zaměřil se hlavně na předvedení nových přístrojů azónovací čistič potravin. Z produktů nejvíce zaujal KARDI - revoluční přípravek na srdce, klouby a CNS.Poděkování patří MUDr. P. Jandovi z 1. chirurgické kliniky FNOL, který ve svém volném čase a zdarma informoval své kolegy lékaře a fyzioterapeuty o alternativních léčebných postupech podle programu prevence Světové zdravotnické organizace. Přednášel zde o produktech čínské císařské medicíny Tiens oceněné WHO a sestavil léčby přírodními produkty na některá vážná onemocnění. Seznámil přítomné s posledními kazuistikami z traumatologie, onkologie a diabetologie.
Celý týden si hosté mohli neomezeně pochutnávat na tom nejzdravějším: vínech z Templářských sklepů a Veritas, kávou Hausbrandt, vodou z Pí-centra, bio müsli s křupkami BersiSnack, rybách z Rybářství Tovačov a testovat parfémy Santini Cosmetic.

Celý článek >>

Týden módy a zdraví 2015

Vydáno: 30.06.2015 12:21

V Reklamním domě Olomouc byl 8.- 14.6.2015 "TÝDEN MÓDY A ZDRAVÍ"

Módu zde prezentovali BRUNO FASHION, VAŠE PRÁDLO, JE HOLDING, AC ARTfashion a ZLATNICTVÍ ORO. Inspirací pro rodiče byly PINOCCHIO DŘEVĚNÉ HRAČKY.

Uznání patří MUDr. P. Jandovi z 1. chirurgické kliniky FNOL, který ve svém volném čase a zdarma informoval své kolegy lékaře a fyzioterapeuty o alternativních léčebných postupech podle programu prevence Světové zdravotnické organizace. Přednášel zde o produktech čínské císařské medicíny Tiens oceněné WHO a sestavil léčby přírodními produkty na některá vážná onemocnění. Seznámil přítomné s posledními kazuistikami z traumatologie, onkologie a syndromem děravé sliznice. Mgr. M. Wiedermann předvedl návštěvníkům nové produkty a přístroje Tiens.

Celý týden si hosté mohli neomezeně pochutnávat na tom nejzdravějším: vínech z Templářských sklepů a Veritas, Svatováclavském bylinném likéru, kávou Hausbrandt, vodou z Pí-centra, bio musli s křupkami Bersi Snack a rybách z Rybářství Tovačov.

Celý článek >>

Týden módy, zdraví a krásy - podzim 2014 v Olomouc

Vydáno: 09.12.2014 19:45

V Reklamním domě Olomouc byl 1.- 7.12.2014 „ TÝDEN KRÁSY, ZDRAVÍ A MÓDY „

MUDr. P. Janda přednášel o produktech čínské císařské medicíny Tiens, oceněné WHO a seznámil přítomné s posledními kazuistikami z traumatologie, onkologie a onemocnění jater.

Mgr. M. Wiedermann předvedl návštěvníkům detoxikaci vody a masa pomocí ozónovacího přístroje a novými produkty TIENS : VISION, FLEXI FIZZI. N. Wiedermanová mluvila o DICHU a kosmetice APROTIE. Celý týden si hosté mohli neomezeně pochutnávat na tom nejzdravějším: vínech z Templářských sklepů, Svatováclavském bylinném likéru, kávou Hausbrandt, vodou z Pí-centra, bio musli s křupkami Bersi Snack a rybách z Rybářství Tovačov. Návštěvníci si mohli otestovat vůně a kvalitu kosmetiky a parfémů SANTINI COSMETIC.

 

Celý článek >>

Týden módy, zdraví a krásy - jaro 2014

Vydáno: 04.06.2014 13:18

V Reklamním domě Olomouc byl 12.- 18.5.2014 "TÝDEN MÓDY, ZDRAVÍ A KRÁSY"

Celý týden si lékaři ,fyzioterapeuti a cestovatelé mohli neomezeně pochutnávat na tom nejzdravějším: BIO přívlastkových vínech z Templářských sklepů, bylinných likérech od Yeesdrinks, kávou Hausbrandt, vodou z Pí-centra, USOVSKO FOOD a rybách z Rybářství Tovačov. Návštěvníci si mohli otestovat vůně a kvalitu kosmetiky a parfémů SANTINI COSMETIC.

Celý článek >>

Beauty a móda - společenský večer v hotelu Hesperi

Vydáno: 20.12.2013 14:19

V hotelu Hesperia si v pátek 15.11.2013 hosté užívali tradiční společenský večer Beauty a móda - podzim a zima 2013, na kterém se podílí mediální partner OÁZA. Budoucí nevěsty se inspirovaly svatebními šaty ze SVATEBNÍHO SALONU CHANTAL, dámy obdivovaly kolekce BRUNO FASHION, JE HOLDINGU a BP MÓDA. Pánové zase ladné křivky modelek v modelech prodejny VAŠE PRÁDLO. Diváci si otestovali parfémy SANTINI COSMETICS a zatleskali při skvělém vystoupení rockera Vlasty Sedláčka. O modelky pečovala vizážistka Adéla Vyšínská, kadeřnice Lenka Grulichová a zlatnictví ORO. K pohodě přispěla espressa Hausbrandt, Pilsner urqell, likéry Yeesdrinks, voda z Pí-centra a dobroty Úsovsko food. Až k ránu se hosté shodli na tom, že z 50 vzorků přívlastkových vín jim nejvíce chutnala bílá biovína z Templářských sklepů.

Celý článek >>

Týden krásy, zdraví a módy

Vydáno: 30.05.2013 12:09

V Reklamním domě Olomouc byl  13.- 19.5.2013  "TÝDEN KRÁSY, ZDRAVÍ A MÓDY"

Celý týden si lékaři a fyzioterapeuti mohli neomezeně pochutnávat na tom nejzdravějším: BIO přívlastkových vínech z Templářských sklepů, bylinných likérech od Yeesdrinks, kávou Hausbrandt, vodou z Pí-centra, Pilsner urquell, USOVSKO FOOD a rybách z Rybářství Tovačov.

Uznání patří MUDr. P. Jandovi z 1. chirurgické kliniky FNOL a MUDr. et. MVDr. J. Škardovi Ph.D, Ph.D z Ústavu klinické a molekulární patologie FNOL kteří ve svém volném čase a zdarma informovali své kolegy lékaře a fyzioterapeuty o alternativních léčebných postupech podle programu prevence Světové zdravotnické organizace

Celý článek >>

Školení DIMPU a ozonovače

Vydáno: 10.11.2012 15:18

Školení DIMPU a ozonovače bylo v RD 2.11.2012. MUDr. Petr Janda 26.5.2012 přednášel pro lékaře s účinky produktů císařské medicíny Tiens, oceněné WHO. Zaměřil se na důsledky nedostatku vápníku, zinku, a dalších prvků, jež chybí ve stravě. V průběhu odpoledne Mgr. Mario Wiedermann předvedl návštěvníkům detoxikaci potravin a vody pomocí ozónovacího přístroje .Taktéž ukázal jak čistit vzduch v ordinacích, uchovávat potraviny,čistit bazén,… V závěru zajímavého dne si přítomní pochutnávali na rybách z Rybářství Tovačov, vínech z Templářských sklepů, likérech od Yeesdrinks, kávou Hausbrandt, vodou z Pí centra, Bersi Snack a produktech Tiens.

Celý článek >>

Přednáška o produktech Tiens pro veřejnost 26.5.

Vydáno: 14.06.2012 12:34

MUDr. Petr Janda 26.5.2012 přednášel nejen pro lékaře, ale i pro zdraví chtivou veřejnost v Olomouci-Neředíně. Seznámil zde přítomné s účinky produktů císařské medicíny Tiens, oceněné WHO. Zaměřil se na důsledky nedostatku vápníku, zinku, a dalších prvků, jež chybí ve stravě. Sestavil léčbu přírodními produkty na některá vážná onemocnění a vysvětlil, že zdraví na recept za 30 Kč lidé v lékárně nenajdou, a proto se do něj musí investovat. Také poukázal na to, že prevence je levnější než následná léčba.

Celý článek >>

Agentura Marsaw Agency slavila 20 let svého trvání

Vydáno: 20.12.2011 20:17

Již dvě desetiletí působí v Olomouci modelingová agentura Marsaw Agency. Kulaté výročí si při akci BEAUTY A MÓDA PODZIM - ZIMA 2011 všichni připomněli na velkolepém slavnostním pátečním večeru v olomouckém hotelu Hesperia, kde se hosté mohli seznámit s produkty čínské císařské medicíny Tiens. Podívejte se na video sestřih z akce.

Celý článek >>