Čínská medicína - Tiens

Přehled článků v kategorii Přístroje

Pohár zdraví

Pohár zdraví z řady TIENS Pramen zdraví je přístroj, který produkuje volné sloučeniny vodíku (H2). Vodík navázaný na nosič, jímž je voda, bude po vypití vody cirkulovat lidským tělem. Vodík neutralizuje volné kyslíkové radikály v těle, vzniká voda a dochází k eliminaci většiny toxinů v podobě moči, zatímco obnova zdravých buněk probíhá normálně.

Celý článek >>

Multifunkční čistič lednic

Multifunkční čistič lednic umístěný do lednice produkuje ozón a anionty, v důsledku čehož dochází k eliminaci bakterií a zápachu, dezinfekci a prodloužení doby použití potravin, zeleniny a ovoce, takže vnitřní prostředí lednice zůstává čisté a příjemně provoněné.

Celý článek >>

Zdravotní polštář

TIENS Zdravotní polštář vychází z tradiční čínské medicíny. Je navržený tak, aby tvořil dokonalou oporu pro krční páteř. Správný tvar si zachovává díky tomu, že je zhotoven z lehké a jemné perleťové vlny . Vlna je elastická, a polštář proto může fungovat jako silná opora pro krční oblast. Zmenšuje tlak působící v době spánku na krční obratle, a zmenšuje tak i nebezpečí, že se při spánku vlivem gravitace krční oblast poškodí. Polštář díky kombinaci magnetického pole, infračerveného záření a negativních iontů podporuje správnou funkci tělesných buněk a zlepšuje jejich okysličování. Spánek na TIENS Zdravotním polštáři může pomoci s vyrovnáváním biologického magnetického pole lidského těla, odstraňováním únavy, zlepšováním délky a kvality spánku.

Celý článek >>

Energetické náramky

Vydáno: 21.02.2015 10:14

TIENS Energetické náramky obsahují titan kombinovaný s magnety a představují jedinečný způsob jak vyvážit magnetická pole a kladné a záporné ionty v lidském těle. Dokáží účinně ulevit od různých nepříjemných fyzických pocitů, podporují krevní oběh a účinně brání proti záření z prostředí.

Celý článek >>

Zdravorní matrace

Vydáno: 21.02.2015 10:14

TIENS Zdravotní matrace byla vyvinuta v souladu s principy tradiční čínské medicíny a v souladu s teorií hlavních a kolaterálních drah. Obsahuje 108 energetických hvězd (Energy Stars) ve velikosti pro jednolůžko a 156 ve velikosti pro dvoulůžko. Účinně tak uvolňuje magnetickou energii, infračervené záření a anionty, které dohromady podporují správné fungování a dobré okysličení buněk těla. TIENS Zdravotní matrace navíc obsahuje aniontová vlákna a vlákna s bambusovým uhlím. Je koncipována v souladu s funkcemi a energiemi lidského těla a dokáže vyvážit jeho biologická magnetická pole, zmírnit únavu, zlepšit spánek a podpořit imunitní systém a další zdraví prospěšné funkce.

Celý článek >>

Přístroj pro normalizaci arteriálního tlaku

Osobní masážní přístroj pro normalizaci arteriálního tlaku
(APPARATUS OF BLOOD PRESSURE REDUCTION)

Tento přístroj je léčícím terapeutickým aparátem na snižování tlaku založeným na technických výzkumech v oblasti biomedicíny. Vyvinul jej laureát osmi mezinárodních zlatých medailí za vědecko-technický vynález a design pan Gao Tsia Tung.

Celý článek >>

Aculife

Zařízení pro stimulaci akupunkturních bodů, pro jejich „vyhledání + uvolnění“. Přístroj pracuje na principu působení elektromagnetických vln na lidský organismus. Tiens Aculife je zařízení integrující tradiční metody čínské akupunktury s pětitisíciletou tradicí a moderní lékařské technologie pro posílení imunity. Stimulací akupunkturních bodů na rukou a v uších velmi dlouhou magnetickou vlnou dokáže zlepšit mikrocirkulaci v lidském organismu, urychlit metabolismus a posílit imunitu, čímž předchází vzniku řady moderních nemocí. Výrobek také poskytuje mírnou teplou masáž, která snižuje únavu a podporuje krevní oběh.

Celý článek >>

Čistič ovoce a zeleniny (ozonovač)

Ohromný civilizační pokrok uspokojuje mnoho našich materiálních potřeb, ale také s sebou přináší mnoho zdravotních rizik. Náš denní příjem ovoce, zeleniny, rýže, masa a mořských plodů je plný pesticidů, umělých hnojiv, toxinů a dalších nebezpečných látek. Všechny tyto látky oslabují náš organismus, a to dlouhodobě. Otázka zní, jak můžeme naše zdraví zlepšit?
Úspěšně používá unikátní funkci ozónu v moderním životě, napomáhá udržovat zdravé tělo a zlepšuje kvalitu života. Odstraňuje pesticidy z ovoce a zeleniny, toxiny obsažené v mase a v mořských potravinách, zabíjí bakterie a prodlužuje čerstvost potravin. Čistí vodu, sterilizuje příbory, dětské láhve, ručníky a oblečení.

Celý článek >>

Masážní přístroj na prsa

Bylo prokázáno, že prsa ženy jsou tvořena 15-20 laloky prsních žláz a každý z laloků je rozdělen do mnoha lalůčků. Počet laloků v prsou je pevně stanoven, zatímco počet a velikost lalůčků se proměňuje s věkem, endokrinní hladinou hormonů, krevním oběhem, fyzickou námahou apod. Používání hudební elektroterapie způsobuje synchronní rezonanci prsních tkání a urychluje krevní oběh v prsou. Je velice odlišná od tradiční jednofrekvenční fyzické masáže, protože nevede k toleranci, a tím ke snížení účinnosti. V prsní tkáni dochází zároveň k uvolnění i k aktivaci spolu s rytmem hudby, a tím se docílí harmonické rezonance. Fenomén rezonance v hudební elektroterapii pomáhá uživateli dosáhnout uvolněného stavu. Upravuje endokrinní vylučování hormonů, především prolaktinu, a tak podporuje nárůst lalůčků prsních žláz, a tím vytváří plné a silné poprsí a zabraňuje jeho ochabování.

Celý článek >>

Masážní přístroj na lýtko

(MULTIFUNCTIONAL LEG MASSAGER)
Multifunkční masážní přístroj TM-2005 byl navržen na základě masážní terapie, kterou provozují zdravotní sestry. Multifunční masážní přístroj nohou pomáhá zlepšovat krevní oběh, vylučuje toxiny a odstraňuje stres, a tak vás činí silnými a zdravými.

Celý článek >>