Čínská medicína - Tiens

Přehled článků v kategorii Očista organismu

Antilipidový čaj

(TIANSHI ANTILIPEMIE TEA)

Antilidový čaj pomáhá stimulovat, posilovat a oživovat mysl, tělo i ducha a v Číne je již po mnoho staletí velice oblíbený. Čaj snižuje hladinu tuků (cholesterolu) v krvi, snižuje teplotu, zlepšuje trávení, tonizacuje slezinu a žaludek. Tento čínský preventivní prostředek je vyroben na základě tradiční čínské medicíny a vědeckého výzkumu o prodloužení života. Hlavním principem teorie preventivního stravování je myšlenka: strava a lék mají společný základ, stravování podporuje život, stravováním se doplňuje nedostatek výživných látek, stravováním se léčí. Tyto principy ztělesňují vysokou úroveň staročínské medicíny, významné úspěchy léčebné praxe a odráží směr zaměření lidstva k přírodním zdrojům v oblasti podpory zdraví.

Celý článek >>

Dvojitá celulóza

(TIANSHI DOUBLE-CELLULOSE TABLETS)

Jedná se o přípravek s detoxikačním účinkem. Urychluje přesun potravinových mas ve střevním traktu, zabraňuje tvorbě kalových kamenů, zvětšuje objem stolice, vytváří pocit sytosti. Spolu s bílkovinami, cukry, tuky, vitamíny, minerály, stopovými prvky a vodou je vláknina - dietetická celulóza nutná pro normální proces látkové výměny v organizmu.

Celý článek >>

Chitosan

(TIANSHI CHITOSAN CAPSULES)

Chitosan je potravinová vláknina a hraje významnou roli při trávení. Upravuje přechod obsahu žaludku do střev, posiluje střevní stěny, dále urychluje průchod potravy ve střevech, může napomáhat snížení hladiny cholesterolu. Vláknina snižuje riziko výskytu zácpy, udržuje nízký glykemický index, podporuje správnou funkci trávicího ústrojí.

Celý článek >>