Čínská medicína - Tiens

Antilipidový čaj

Antilipidový čaj

(TIANSHI ANTILIPEMIE TEA)

Antilidový čaj pomáhá stimulovat, posilovat a oživovat mysl, tělo i ducha a v Číne je již po mnoho staletí velice oblíbený. Čaj snižuje hladinu tuků (cholesterolu) v krvi, snižuje teplotu, zlepšuje trávení, tonizacuje slezinu a žaludek. Tento čínský preventivní prostředek je vyroben na základě tradiční čínské medicíny a vědeckého výzkumu o prodloužení života. Hlavním principem teorie preventivního stravování je myšlenka: strava a lék mají společný základ, stravování podporuje život, stravováním se doplňuje nedostatek výživných látek, stravováním se léčí. Tyto principy ztělesňují vysokou úroveň staročínské medicíny, významné úspěchy léčebné praxe a odráží směr zaměření lidstva k přírodním zdrojům v oblasti podpory zdraví.

Tiens Antilipidový čaj se vyrábí výhradně z těch nejkvalitnějších surovin - ze 6 druhů zeleného čaje, lístků kinostema pentafolium, lotosových lístků, semen cassias torus a kořene Gentiana. Lístky zeleného čaje nejsou fermentovány, ale pečlivě usušeny nebo přirozeně zpracovány za pomoci malého množství páry. Tento velmi šetrný výrobní postup zachovává v Antilipidovém čaji vzácné vitamíny a minerály.

Esence nejlepšího a exklusivita předpisu:
Antilipidový čaj Tianshi - to je to nejlepší z přírody a rostlin. Složky rostlinného původu po speciální úpravě posilují energii Jan. Antilipidový čaj na jedné straně organizmus čistí, na druhé straně doplňuje energii, vytváří její rovnováhu. To všechno odpovídá principům léčby čínské medicíny. Tento prostředek nevyvolává poruchy funkcí celého organizmu ani nevede ke ztrátě energie organizmu. Nemá vedlejší účinky na rozdíl od chemických preparátů. V tom také spočívá tajemství preventivního stravování čínské medicíny. A ještě jedna zvláštnost čaje - zelený čaj, používá se jako prostředek, který zvyšuje léčebné vlastnosti jiných prostředků, má výrazné antioxidativní působení. Při jeho použití člověk cítí, vnímá aroma a příjemnou chuť, jakou musí mít dobrý čaj. Požitím tohoto čaje si člověk upevňuje vlastní zdraví.

Příprava:
Na 0,5 - 1 litr vody použijte jeden sáček čaje.
Použijte vodu o teplotě zhruba 70-80°C (ochlazení jednoho litru vroucí vody na 75°C trvá asi deset minut).
Nechte louhovat 5 - 18 minut podle stavu organizmu, lehce zamíchejte a vypijte.

Doporučené dávkování:
1 sáček 1-2x denně louhovat. Ponořit sáček do 1/2 - 1 litru horké vody na dobu 5 - 18 minut podle stavu organizmu (80°C).

Pít pomalu a střídat s pitím čisté vody.
Těhotné a kojící ženy a osoby užívající léky na ředění krve by se měly poradit se svým lékařem.
Nevhodné pro děti do 3 let.

Balení:
40 sáčků (po 1,5g) v jednom balení.

Složení přípravku:
Sušené části rostlin Gynosemma pentaphylium, folium Nelumbinis, kořen Polygoni multiflori, zelený čaj.

Antilipidovy caj