Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Vejkan

Vejkan

Vejkan, stimulační potravinový doplněk
(TIANSHI VITALITY SOFTGEL CAPSULES)

Přípravek obsahuje olej z klíčků pšenice, lecitin, B-karoten. Vědecké studie prokázaly, že olej z klíčku pšenice je bohatý na vitamin E, linolenovou kyselinu, 2,8-kyselý stearát a některé dosud neznámé biologicky aktivní složky. Jedná se o velice cenný a prospěšný i olejový produkt, který podle obsahu přírodního vitaminu E zujímá vedoucí místo mezi oleji rostlinného původu.

Jeho výživná hodnota je velmi vysoká. 2,8-kyselý sterol, který tento olej obsahuje, může zvyšovat vzrušení a odolnost organizmu, zlepšuje funkci srdce proti zátěžím, zmenšuje spotřebu kyslíku srdcem. Co se týká úlohy vitaminu E v organizmu člověka, je známo, že má velký význam. Při jeho nedostatku může člověk onemocnět chudokrevností. Nedostatek vitaminu E má špatný vliv na pružnost, vzhled a na zabarvení kůže u žen. Na kůži se mohou objevit hnědé skvrny.

Při dostatečném množství vitaminu E i v řídkém vzduchu, bude vědomí člověka dobré, bude se cítit dobře, bez pocitu únavy. Je to proto, že vitamin E má níže uvedené vlastnosti.

Potlačuje proces nadměrné oxidace tuků; podporuje celistvost buněk; reguluje tvorbu všech látek v organizmu člověka a zlepšuje průchodnost krevních cév, zabraňuje tvrdnutí cév, krvácení do mozku, srdečnímu infarktu bolesti na hrudi apod. Současně zvyšuje aktivitu buněk nejdůležitějších orgánů (srdce, játra, ledviny) a zvyšuje odolnost svalů.

Lecitin o vysoké čistotě obsažený v přípravku je hlavní složkou buněčné membrány. V buňkách a tkáních všech orgánů je lecitin obsažen, proto je pojmenováván "základní látkou života".
Má šest níže uvedených funkcí:

  • zabraňuje vzniku příznaků demence ve stáří
  • zlepšuje paměť u dětí
  • podporuje tvorbu buněk mozku u embrya
  • efektivně brání vzniku "tučných" jater
  • je dobrým kosmetickým prostředkem
  • zlepšuje oběh krve v končetinách

Lecitin efektivně pomáhá organizmu vstřebávat vitamin E, proto je zřejmý jeho vliv na zdraví. Zkrátka, potravní doplněk "Vejkan" je účinným prostředkem pro prevenci nadměrné oxidace tuků, působí jako antioxidant; podporuje krevní oběh; zabraňuje onemocnění cév srdce; zvyšuje funkci pohlavních orgánů, odstraňuje všechny nepříjemné jevy přechodu u žen, zpomaluje proces předčasného stárnutí. "Vejkan", jako potravinový doplněk s významnými preventivními vlastnostmi na sebe upozornil mnohé vědce.

Doporučené dávkování:
1 tobolka 2-3x denně. Vždy zapít sklenicí vody.
Nevhodné pro děti do 3 let.

Balení:
30 kapslí (po 0,8g) v krabičce.

Složení přípravku:
Olej ze sladu (naklíčených pšeničných zrn), lecitin, beta karoten
Složení tobolky: želatina, barviva: žluť SY, oxid titaničitý.

Vejkan Vejkan