Čínská medicína - Tiens

Biologický vápník pro stabilizaci cukru

Biologický vápník pro stabilizaci cukru

(HIGH CALCIUM POWDER)

Tento typ potravinového doplňku s nízkým množstvím kalorií a s malým obsahem tuků neobsahuje cukr, je speciálně připraven pro lidi s vysokým obsahem cukru v krvi. Nemůže nahradit léčbu cukrovky inzulínem nebo léky, ale může tuto léčbu vhodně doplnit. Může zlepšit nejenom Vaše zdraví, ale uspokojit i Vaše chuťové potřeby.

Je třeba poznamenat, že prášek z tykve, který je součástí přípravku, je vhodný jako prevence vzniku cukrovky a zlepšuje produkci inzulínu. Spolu s dodržováním léčby a diety napomáhá předcházet zdravotním komplikacím při cukrovce. Lidé s vysokým obsahem cukru v krvi mají zvýšenou spotřebu vápníku, který je možné tímto přípravkem vhodně doplnit. Přípravek nemůže nahradit léky a inzulín podávané při léčbě cukrovky, ale vhodným způsobem tyto léky doplňuje. Přípravek je vhodný k doplnění nedostatečné hladiny vápníku v krvi.

Tento produkt nemůže nahradit léčbu cukrovky inzulínem nebo léky, ale může tuto léčbu vhodně doplnit. Nesnižujte si dávku léků nebo inzulínu bez souhlasu lékaře.

Doporučené dávkování:
1-2x denně 1 sáček rozpustit v teplé vodě, event. přidat do kašovité stravy, tvarohu nebo jogurtu. Opatrnosti je třeba při akutním zánětu slinivky. Nejvhodnější doba k užití je od 9 do 11 hod., příp. od 21 do 23 hodin. Dávkování lze zvýšit pouze po poradě s lékařem. Vhodná je kombinace s Antilipidovým čajem, Biozinkem, Cholikanem, Spirulinou. Nutná je pravidelná kontrola cukru v krvi a cukru v moči. Po dobu užívání nesnižovat dávky léků nebo inzulínu užívaných na cukrovku bez souhlasu lékaře. Užívat minimálně 28 dní.
Není určeno dětem do 3 let, nevhodný pro děti do 12 let.

Balení:
10 sáčků (po 10g) v jednom balení.

Složení přípravku:
Prášek z enzymaticky upraveného organického vápníku, tykvový prášek, oligosacharidy vitamin A, vitamin D , vitamin B1, vitamin B2, vitamin C, náhradní sladidlo: aspartam.

Vapnik pro stabilizaci cukru