Čínská medicína - Tiens

Newsletter

Pokud si přejete dostávat i novinky pro lékaře, přihlaste se před zadáním své emailové adresy. Máte možnost nechat si zdarma posílat novinky na svoji emailovou adresu. Přihlášení/odhlášení k odběru novinek:   [?]

Biologický vápník pro děti

Biologický vápník pro děti

(TIANSHI CHILDREN NUTRIENT HIGH CALCIUM POWDER)

Přípravek má vhodné složení, které odpovídá speciálním potřebám dětského věku. Při přípravě tohoto produktu byly vzaty v úvahu zvláštnosti vývoje dětí v období růstu a dospívání.

Obsahuje více než 3600mg čistého vápníku v jedné krabičce. Je doplněn žloutkem v prášku, kde 10%-13% lecitinu má účinky na růst mozkových buněk, vývoj zraku a zlepšování paměťových funkcí mozku. Přípravek obsahuje devět druhů aminokyselin, nezbytné vitaminy a stopové prvky, díky čemuž je možné uspokojit potřebu dětského organizmu v širokém rozsahu, především odstranit nedostatek vápníku a výživných látek. Přípravek může zlepšit myšlení a duševní schopnosti a pomoci upevnit zdraví dětí. V mnoha případech se děti po podávání přípravku zklidní a lépe se učí.

Doporučené dávkování:
1-2x denně 1 sáček rozpustit v teplé vodě, event. přidat do kašovité stravy, tvarohu nebo jogurtu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nejvhodnější doba k užití je od 17 do 19 hodin, příp. od 21 do 23 hodin. Kontraindikován u dětí s fenylketonurií.
Nevhodné pro děti do 3 let.

Balení:
10 sáčků (po 10g) v jednom balení.

Složení přípravku:
Enzymaticky upravený organický vápník, vitamin A, vitamin C, vitamin D, taurin, železo, zinek, náhradní sladidlo: aspartam, rostlinný protein.

Vapnik pro deti Vapnik pro deti