Čínská medicína - Tiens

Zdravotní polštář

Zdravotní polštář

TIENS Zdravotní polštář vychází z tradiční čínské medicíny. Je navržený tak, aby tvořil dokonalou oporu pro krční páteř. Správný tvar si zachovává díky tomu, že je zhotoven z lehké a jemné perleťové vlny . Vlna je elastická, a polštář proto může fungovat jako silná opora pro krční oblast. Zmenšuje tlak působící v době spánku na krční obratle, a zmenšuje tak i nebezpečí, že se při spánku vlivem gravitace krční oblast poškodí. Polštář díky kombinaci magnetického pole, infračerveného záření a negativních iontů podporuje správnou funkci tělesných buněk a zlepšuje jejich okysličování. Spánek na TIENS Zdravotním polštáři může pomoci s vyrovnáváním biologického magnetického pole lidského těla, odstraňováním únavy, zlepšováním délky a kvality spánku.

STRUKTURA PRODUKTU

Antibakteriální tkanina - čisté prostředí pro spánek bez roztočů

TIENS Zdravotní polštář je zhotoven z  antibakteriální tkaniny s turmalínem, která  prošla akreditačním procesem prokázání pravosti SGS.  Polštář dokáže účinně bránit množení bakterií a neobsahuje formaldehyd.

Nefrit - zklidňující a konejšivý účinek na nervy

Nefrit může stimulovat nervová zakončení a navozovat stav klidu v mozkových buňkách. Zklidňuje a konejší nervy.

Ametyst - přírodní sedativum

Přírodní ametyst může usnadňovat aktivaci nervových spojení, pomáhat v případě nespavosti a zlepšovat kvalitu spánku.

Ionty vzdáleného infračerveného záření a TIENS Energetické hvězdy v oblasti krku

Vzdálené infračervené záření pozitivně působí na krevní oběh, proniká do mikro-oběhu, zrychluje buněčnou obnovu a ulevuje pocitu nepohodlí v oblasti krku. Negativní ionty plní baktericidní funkci, usmrcují roztoče, čistí vzduch, pomáhají dosahovat rovnováhy, odstraňují únavu, uvolňují svalstvo krku a ramen.

Pletivo z částic -  prodyšná a hypoalergenní tkanina

Pletivo z částic je zhotoveno z barevné, vysoce pevné polyesterové příze. Vzniklá síťovina má jednotnou hustotu a je pro pokožku hypoalergenní. Tkanina je velice prodyšná. Je zkombinována s výšivkovou technikou, a výsledný produkt je tak velice hezký a přitom užitečný.

Pěna EPE (perleťová bavlna) - lehká a odolná vůči nárazům

Perleťová vlna je lehký, měkký materiál s dobrou schopností vyrovnávat nárazy. Dokáže tvořit účinnou oporu pro krk, neboť zmírňuje tlak, jímž při spánku působí na krční oblast gravitace. Snižuje tak nebezpečí, že se tato oblast těla poškodí.

MECHANISMUS PŮSOBENÍ

Podle tradiční čínské medicíny TIENS Zdravotní polštář dokáže:

  • fungovat jako opora pro krční obratle
  • zmírňovat únavu
  • podílet se na zklidňování nervů
  • podílet se na zlepšování spánku

foto