Čínská medicína - Tiens

Zdravorní matrace

Zdravorní matrace

Vydáno: 21.02.2015 10:14

TIENS Zdravotní matrace byla vytvořena propojením 5000 let starého poznání v podobě tradiční čínské medicíny s tím, jak proudí energie v meridiánech lidského těla. Díky patentované technologii TIENS Energy Star uvolňuje tato TIENS Zdravotní matrace zdraví prospěšné anionty a vytváří ve svém okolí infračervené magnetické pole, čímž zlepšuje kvalitu ovzduší kolem nás v době spánku a zároveň jemně magnetizuje naše buňky. Tak podporuje krevní oběh, odstraňuje únavu a vnáší harmonii do systémů našeho těla.

Spaní na této matraci může pomoci vyrovnat biologické magnetické pole lidského těla, a tak zmírnit únavu a navýšit délku a kvalitu spánku. Tak nenarušuje detoxikačního cyklus, takže dochází k podpoře zdravého stavu celého organismu. Mimořádně lehká, přenosná konstrukce matrace navíc umožňuje snadnou manipulaci. Matrace se tak ideálně hodí jak pro použití doma, tak i na cestách, a to zejména pro ty z nás, kdo usilují o zvýšení kvality života. Vždy elegantní, klasický design TIENS Zdravotní matrace ji předurčuje k použití v každém interiéru. Přínosy může vyrovnávat pole, která mají vliv na lidské tělo, zvyšuje výskyt záporných iontů v prostředí, což zlepšuje okysličování krve, zvyšuje délku a kvalitu spánku, ovlivňuje správný průběh vlastní detoxikace organismu, má příznivý vliv na přirozenou obranyschopnost organismu.

Struktura

V pořadí zeshora dolů je matrace tvořena těmito vrstvami: První vrstva je z antistatické žakárové tkaniny, která zajišťuje příjemný vzhled matrace a hladký povrch šetrný k pokožce. Druhá vrstva je z bavlny, s přidanou aniontovou vrstvou vyrobenou z turmalínu. Třetí vrstva je vyrobena originální technologií TIENS - je to vrstva Energy Star, která využívá vlivu magnetického pole a vlastností polodrahokamu turmalínu. Čtvrtá vrstva je z čistě bavlněné tkaniny, která je šetrná k pokožce, odolná vůči roztržení a snadno se čistí. Pátou vrstvu tvoří materiál z rozdrceného bambusového uhlí s čisticími vlastnostmi, který umí vychytávat toxiny z okolního prostředí i z těla a zároveň absorbovat pachy. Šestou vrstvu tvoří 100% bavlněná tkanina. Velikost: 178 x 198 cm

Další informace

matrace

matrace