Čínská medicína - Tiens

Čistič ovoce a zeleniny (ozonovač)

Čistič ovoce a zeleniny (ozonovač)

Ohromný civilizační pokrok uspokojuje mnoho našich materiálních potřeb, ale také s sebou přináší mnoho zdravotních rizik. Náš denní příjem ovoce, zeleniny, rýže, masa a mořských plodů je plný pesticidů, umělých hnojiv, toxinů a dalších nebezpečných látek. Všechny tyto látky oslabují náš organismus, a to dlouhodobě. Otázka zní, jak můžeme naše zdraví zlepšit?
Úspěšně používá unikátní funkci ozónu v moderním životě, napomáhá udržovat zdravé tělo a zlepšuje kvalitu života. Odstraňuje pesticidy z ovoce a zeleniny, toxiny obsažené v mase a v mořských potravinách, zabíjí bakterie a prodlužuje čerstvost potravin. Čistí vodu, sterilizuje příbory, dětské láhve, ručníky a oblečení.

Přírodní protibakteriální agent
Ozon(O3) je silný přírodní okysličující činitel. Oxidace odstraňuje membránovou strukturu zabíjí a bakterie, viry a další mikro-organismy. Rozpuštěný ozon je ještě silnější. Voda, potraviny a kuchyňské náčiní umyté ozonem jsou zbavené nebezpečných organismů. Jeho protibakteriální síla je silnější než síla jiných sterilizačních činitelů.

Ochranný deštník pro zdravý život
Tiens Čistič ovoce a zeleniny, unikátní přístroj vyráběný na bázi moderních technologií, nepoužívá elektromagnetické záření a tím zajišťuje větší stálost produktu a vyšší objem ozonu. Efektivně omezuje výskyt bakterií, čímž zaručuje čistější ovzduší v kancelářích a doma. Také odstraňuje pesticidy z ovoce a zeleniny, odstaňuje toxiny obsažené v mase a v mořských plodech, zabíjí bakterie, odstraňuje špínu, udržuje potraviny čerstvé, čistí vodu, atd. a tak podporuje zdravý život. Přístroj je užitečný a mnohostranný pro použití v moderních domácnostech a v kancelářích.

Technologické výhody

 • Certifikát CE
 • Testovaný a kvalifikovaný národními úřady

Funkce a užití

 1. Odstraňuje pesticidy z ovoce a zeleniny a toxiny obsažené v mase a v mořských plodech.
  Návod k použití: Po zapojení přístroje do elektřiny, vložte ovoce, zeleninu atd (do 5 kg) do nádoby s vodou. Na dno nádoby s vodou vložte filtrovací kámen. Přístroj zapněte a nechte pracovat po dobu 3-10 minut. Pokud odstraňujete toxiny z masa a mořských plodů (do 5 kg), nechte přístroj pracovat po dobu 10-20 minut.
 2. Zabíjí bakterie a udržuje potraviny déle čerstvé.
  Návod k použití: Vložte ovoce a zeleninu do plastového sáčku a pumpujte do sáčku ozon do té doby, než se sáček nafoukne. Poté sáček utěsněte. Ujistěte se, že sáček není poškozený, jinak dojde k úniku ozonu. Potraviny zůstanou čerstvější 2x déle než normálně.
 3. Sterilizuje příbory, dětské láhve, ručníky, oblečení.
  Návod k použití: Vložte věci určené k čistění zároveň s filtrovacím kamenem na dno nádoby naplněné vodou, přístroj zapněte a nechte pracovat po dobu 10-20 minut. Věci budou sterilizované a budou vypadat jako nové. Pro čištění oblečení, upravte dobu působení podle množství, normálně stačí 20 minut. Oblečení bude čisté a měkké. Pro lepší hygienu se můžou sterilizovat i zubní kartáčky.
 4. Posiluje tělo. Umýváním například obličeje, chodidel nebo koupáním se v ozonové vodě si udržíme bakterie a různé viry pryč od těla. Také se zlepší cirkulace krve a metabolismus těla.
 5. Čistí vzduch.
  Návod k použití: Zavřete všechny dveře a okna. Přístroj zapněte a nechte pracovat po dobu 30 minut. Poté přístroj vypněte. Otevřete dveře a okna na dobu 15 minut.
  Ozon odstraňuje nepříjemné zápachy z barev, nábytku a podlah. Také odstraňuje zápachy chemických toxických látek, zemního plynu, kysličník uhelnatý.
  Po dobu čistění vzduchu musí být místnost prázdná, vstoupit můžete 15 minut po vypnutí přístroje.
 6. Další užití: Odstraňuje nepříjemné zápachy z ledničky. Sterilizuje akvária a zabraňuje vzniku různých onemocnění ryb.

Další informace: prezentace, představení přístroje, návod k použití, informace o ozonu, certifikát zkušebního ústavu, článek z magazínu B.O.D.Y., video

foto