Čínská medicína - Tiens

Biologický vápník pro děti

Biologický vápník pro děti

(TIANSHI CHILDREN NUTRIENT HIGH CALCIUM POWDER)

Přípravek má vhodné složení, které odpovídá speciálním potřebám dětského věku. Při přípravě tohoto produktu byly vzaty v úvahu zvláštnosti vývoje dětí v období růstu a dospívání.

Obsahuje více než 3600mg čistého vápníku v jedné krabičce. Je doplněn žloutkem v prášku, kde 10%-13% lecitinu má účinky na růst mozkových buněk, vývoj zraku a zlepšování paměťových funkcí mozku. Přípravek obsahuje devět druhů aminokyselin, nezbytné vitaminy a stopové prvky, díky čemuž je možné uspokojit potřebu dětského organizmu v širokém rozsahu, především odstranit nedostatek vápníku a výživných látek. Přípravek může zlepšit myšlení a duševní schopnosti a pomoci upevnit zdraví dětí. V mnoha případech se děti po podávání přípravku zklidní a lépe se učí.

Doporučené dávkování:
1-2x denně 1 sáček rozpustit v teplé vodě, event. přidat do kašovité stravy, tvarohu nebo jogurtu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nejvhodnější doba k užití je od 17 do 19 hodin, příp. od 21 do 23 hodin. Kontraindikován u dětí s fenylketonurií.
Nevhodné pro děti do 3 let.

Balení:
10 sáčků (po 10g) v jednom balení.

Složení přípravku:
Enzymaticky upravený organický vápník, vitamin A, vitamin C, vitamin D, taurin, železo, zinek, náhradní sladidlo: aspartam, rostlinný protein.

Vapnik pro deti Vapnik pro deti