Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Přehled aktualit

Datum: 14.05.2010 11:42

Oficiální informace ohledně Dne Tiens, který se bude konat na podzim v Chrudimi.

Datum: 05.05.2010 14:46

Informace o zájezdech do číny
Informace naleznete zde.

Datum: 07.12.2009 19:31

Dne 29.11.2009 se v Reklamním Domě v Olomouci konaly přednášky pro lékaře a pohodová procházka vinným archivem. Akce byla určena lékařům a fizioterapeutům.
Přítomní byli seznámeni se spoluprácí s největším výrobcem počítačů - firmou Lynx, který dodal počítačovou techniku do Reklamního domu. Bližší informace na www.lynx.cz.
Byly předvedeny přesné postupy diagnostiky a léčby přístrojem Aculife pro elektroakupunkturu. Vynikající výsledky a jednoduché využítí k léčbě pacientů podle Amssing institutu Ing.P.Krále prezentoval Mgr.Wiedermann. Účastníci si vyzkoušeli měření a léčení pomocí vlastních přístrojů Aculife. Zajímavé postupy a kasuistiky přednesli MUDr. Petr Janda a MUDr. Pavlína Zaoralová. Na závěr proběhla diskuse o produktech, léčebných postupech a zkušenostech.
Na návštěvníky čekaly ochutnávky výborných vín z Teplářských Sklepů, likérů od Kwaczka, espresso Hausbrandt, a křupky Bersi ze Šumvaldského Oneše.
Více informací >>

Datum: 18.11.2009 16:09

V pátek 13. listopadu, v Reklamním domě proškolil Ing. Petr Král, RENESANT - AMSSING INSTITUT Mgr. Wiedermana a přítomné lékaře v přesné metodice diagnostiky a léčení pomocí přístroje Aculife. Mgr. Wiedermann seznámil přítomné s výsledky porady ze dne 10.11., kde se probíraly informace o evropské konferenci v Praze a o zajímavé nabídce PC pro lékaře od firmy Lynx, která se projednává. S výhledem do 13. prosince bude v Reklamním domě speciální školení týkající se práce s Aculife, včetně posledních kasuistik našich lékařů. Termín bude upřesněn.