Čínská medicína - Tiens

Přehled článků v kategorii Přístroje

Přístroj pro magnetickou akupunkturu Tong Bao

Přístroj pro magnetickou akupunkturu biologických bodů SIUE BAO
(ACUPOINT TREASURE XUE BAO)

Při vývoji přístroje pro magnetickou akupunkturu biologických bodů (MAB) byly využity nejmodernější technologie a zároveň také základy dávné čínské teorie akupunktury. MAB značky Tianshi v sobě spojuje nejnovější poznatky moderní magnetomechaniky o regeneraci organizmu s možnostmi impulsní stimulace proudění energie. MAB je regenerační a současně profylaktický přístroj, jeho používání je díky konstrukčnímu řešení a malým rozměrům (vejde se do kapsy) velmi jednoduché. MAB efektivně snižuje krevní tlak, zmírňuje záněty a syndromy bolesti, aktivizuje TSIN-LO, zlepšuje mikrocirkulaci.

Celý článek >>

Stimulátor cirkulace energie a krve

Stimulátor cirkulace energie a krve (SCEK)
(BLOOD CIRKULATIVE MASSAGER)

SCEK je určen pro regeneraci organizmu a prevenci různých onemocnění, je nenahraditelný v kosmetických oborech.

Celý článek >>

Luxusní masážní pás

(TIENS SHAPING QUEEN TL-2004B)

Luxusní masážní pás má 5 vnitřních vysoce rychlostních motorů. Navrženy jsou s ohledem na velikost pasu, břicha a zad. Výkon motorů je 5800t/min. G8 čipový kontrolní systém poskytuje 8 druhů programů pro odbourávání tuku, až k hluboko usazeným vrstvám.

Celý článek >>

Pás pro snižování hmotnosti

Pás pro snižování hmotnosti řízený mikropočítačem
(MICROCOMPUTER CONTROLLED WEIGHT-REDUCING BELT TL-2001B)

Tiens vyvinul pás pro snižování hmotnosti řízený mikropočítačem k udržení Vaší kondice a štíhlé postavy. Je to výrobek pro péči o zdraví, který byl prodáván jak doma tak v zahraničí více než 6 let. Využívá silné magnety a 8 možností nastavení vibrací. Stimuluje požadovanou část a pomáhá k tvarování svalů a snížení váhy.

Celý článek >>

Koberec

(QUINCUNCIAL PROMINENCE)

Říká se, že strom začíná usychat kvůli svým kořenům a člověk stárne díky svým chodidlům. Lidská chodidla jsou úzce svázána s lidským zdravím. Nemoci jednotlivých částí těla se odrážejí v odpovídajících částech chodidel. Prohřívání a povzbuzující masáž reflexních částí chodidel podporuje krevní oběh, reguluje funkce odpovídajících vnitřních orgánů pro léčbu nemocí a posílení těla. Každodenní 10 minutové chození Tian ShiQuincuncial Prominences Blankit je metoda založená na využívání vlastní váhy pro masáž reflexních částí chodidel. Prohřívání chodidel a silová masáž poskytují dvojitou stimulaci, která může během krátkého času uvolnit energetické kanálky spojené s reflexními částmi a podpoří tak proudění krve. Poskytne uživateli relaxaci, energii a fyzické zdraví.

Celý článek >>

Trojrozměrný Fotonový Energetický Polštář

(TIANSHI THREE DIMENSIONAL PHOTON ENERGY PILLOW)

Tianshi trojrozměrný fotonový energetický polštář je vyroben vysoce technologickou metodou. Jeho hlavní materiál je makromolekulární polymerický materiál, infračervený materiál a materiál negativních iontů, což má velmi dobrý zdravotní účinek.

Celý článek >>