Čínská medicína - Tiens

Přehled článků v kategorii Informace

Video dokumenty o Tiens

Vydáno: 13.08.2009 21:20

Několik video dokumentů týkajících se korporace tiens. Další video dokumenty a záznamy přednášek jsou k dispozici pouze přihlášeným návštěvníkům.

Celý článek >>

O Tiens

Čínská medicína vychází z tradičního čínského vidění přírody a starodávných léčebných metod. Její historie sahá až 5 tisíc let do minulosti. Přípravky Tiens vznikají spojením těchto tradičních čínskách receptur a moderních technologií bioinženýrství. Společnost Tiens získala mezinárodní certifikát řízení jakkosti ISO 9002 a některé produkty získaly certifikáty FDA USA. Produkty získaly 13 ocenění Světové zdravotnické organizace a 8 zlatých medailí, jako nejlepší produkty na světě. Tiens je účinná alternativní medicína na čistě přírodní bázi vhodná k prevenci i léčbě chronických nemocí.

Celý článek >>

Produkty

Tiens věnuje velkou pozornost vývoji nových potravních doplňků a vede v Průmyslu ozdravných přípravků Číny a celého zbytku světa. Společnost vyrábí 5 řad přípravků, které preventivně působí proti onemocnění organizmu. Produkce Tiens se úspěšně prodává ve více než 100 státech světa všech kontinentů.

Celý článek >>

Korporace Tiens

Společnost Tiens Group Co., Ltd. (dále „Tiens Skupina") založil Li Jinyuan v roce 1995 v Tianjinu v Číně. V roce 1998 vstoupila na mezinárodní trh, v září 2003 byla úspěšně uvedena na burzu NASDAQ, v dubnu 2005 formálně vstoupila na burzu AMEX. TIENS je mezinárodní skupina specializovaná na maloobchod, turistický ruch, finance, mezinárodní obchod a e-business. Obchodní činnost TIENS zasahuje do více než 210 zemí a regionů. TIENS má dceřinné firmy a pobočky ve 160 zemích a regionech a utvořila též strategické aliance se špičkovými firmami z více než 20 zemí světa. Skupina Tiens vyvíjí produkty zdravé výživy, péče o zdraví, péče o krásu a péče o domácnost, a více než 20 milionům distributorů a lékařů na celém světě tak nabízí životní styl vysoké kvality, se zdravím, štěstím, krásou a hojností.

Celý článek >>