Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Přehled článků v kategorii Doplňky stravy

Datlový sirup

TIENS Datlový sirup podporuje imunitní systém, pomáhá proti únavě, zlepšuje spánek, udržuje fyzickou sílu, zklidňuje mysl a vyživuje krev. Je považován za skvělý doplněk stravy pro osoby všech věkových kategorií.

Celý článek >>

Omega-3

Tiens Omega-3 je velmi kvalitním doplňkem stravy, jehož složení kombinuje nutriční přínosy rybího oleje, oleje rakytníku řešetlákového a vitaminu E. Toto dobře vyvážené složení umožňuje snadné vstřebávání, a navíc má mnoho přínosů pro naše zdraví. Hlavní přísadou TIENS Omega-3 je rybí olej. Je to cenná a nenahraditelná složka naší stravy. Neobsahuje lepek, laktózu a konzervační látky.

Celý článek >>

Česnekový olej

(TIANSHI GARLIC OIL)

Působení na organismus: má silné antibakteriální účinky, zvyšuje odolnost organismu, je efektivní při léčbě bronchitidy, chřipky, tuberkulózy. Podporuje vylučování hlenů. Zvyšuje chuť k jídlu, stimuluje činnost žaludku a střevního traktu, zvyšuje vylučování žaludečních šťáv a žluče, potlačuje procesy hnití a kvašení ve střevech, podporuje vznik normální střevní mikroflóry. Má antitoxické vlastnosti, chrání buňky orgánů před poškozením volnými radikály a těžkými kovy. Čistí hnisavé rány. Snižuje hladinu škodlivého cholesterolu, brání ukládání vápníku a cholesterolu v cévních stěnách. Snižuje vysoký krevní tlak a reguluje průtok krve. Omezuje možnost vzniku arteriosklerózy, angíny pectoris, infarktu a mozkových příhod. Příznivě působí při cukrovce, účinkuje proti cizopasníkům zejména roupům, škrkavkám, tasemnicím a jiným parazitům v našem zažívacím traktu.

Celý článek >>