Čínská medicína - Tiens

Přehled článků v kategorii Doplňky stravy

Čaj na vlasy, kůži a nehty

TIENS Čaj na vlasy, kůži a nehty obsahuje ceněnou přesličku rolní, známou pro její vysoký obsah křemíku, který pomáhá obnovit obsah minerálů v pojivových tkáních a zpevňovat je. Biologický křemík je součástí syntézy a opravy kolagenu. Hraje důležitou roli v prevenci vypadávání vlasů a zvyšuje odolnost kolagenu vůči stárnutí a nástrahám životního prostředí tím, že podporuje vytváření příčných vazeb v proteinu keratinu. To vede k posílení keratinové tkáně, včetně vlasů a nehtů. TIENS Čaj na vlasy, kůži a nehty je zdrojem křemíku, který může pomáhat při regeneraci kolagenu a zvyšuje elasticitu mezibuněčné hmoty. Upozornění:Výrobek není určen pro děti , těhotné a kojící ženy! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje žádné konzervační látky. Vyrobeno z přírodních surovin.

Celý článek >>

Chitosan Plus

V zažívacím traktu na sebe váže tuk, zabraňuje absopci tuků, podporuje dobrý stav trávícího systému tím, že v žaludku působí jako vláknin.

Celý článek >>

FOS sirup

Buďte krásní zevně i uvnitř. TIENS používá sílu FOS sirupu k vyvážení poměru dobrých a špatných střevních bakterií. FOS je skvělou výživou, která nejen obnovuje střevní flóru, ale zároveň zlepšuje zažívání, posiluje imunitní systém, zlepšuje vstřebávání vápníku a hořčíku, snižuje cholesterol, zlepšuje pokožku, pomáhá při snižování hmotnosti. 80% našeho imunitního systému se nachází v zažívacím traktu. Zdravý zažívací systém je základem dobrého zdraví.

Celý článek >>

Datlový sirup

TIENS Datlový sirup podporuje imunitní systém, pomáhá proti únavě, zlepšuje spánek, udržuje fyzickou sílu, zklidňuje mysl a vyživuje krev. Je považován za skvělý doplněk stravy pro osoby všech věkových kategorií.

Celý článek >>

Omega-3

Tiens Omega-3 je velmi kvalitním doplňkem stravy, jehož složení kombinuje nutriční přínosy rybího oleje, oleje rakytníku řešetlákového a vitaminu E. Toto dobře vyvážené složení umožňuje snadné vstřebávání, a navíc má mnoho přínosů pro naše zdraví. Hlavní přísadou TIENS Omega-3 je rybí olej. Je to cenná a nenahraditelná složka naší stravy. Neobsahuje lepek, laktózu a konzervační látky.

Celý článek >>

Agaricus blazei murill (Brazilský žampion)

Kapsle s výtažky Agaricus Blazei Murill + 1 další složka jsou potravinovým doplňkem s výtažky z Brazilského žampionu a Fu-Ling. Tento produkt je založen na moderní výživové teorii a zkušenostech tradiční čínské medicíny. Napomáhá k udržení pocitu zdraví, dobré kondice a zdravého imunitního systému.

Celý článek >>

MACA

(TIANSHI MACA)

Působení na organismus: zlepšuje látkovou výměnu a viditelně zpomaluje proces stárnutí. Reguluje žlázy s vnitřní sekrecí. Odstraňuje únavu. Zvyšuje potenci a zkvalitňuje sexuální život. Pomáhá ženám po 45. roku života v období klimakterických obtíží. Má protinádorové účinky. Posiluje srdce a cévy.

Celý článek >>

Česnekový olej

(TIANSHI GARLIC OIL)

Působení na organismus: má silné antibakteriální účinky, zvyšuje odolnost organismu, je efektivní při léčbě bronchitidy, chřipky, tuberkulózy. Podporuje vylučování hlenů. Zvyšuje chuť k jídlu, stimuluje činnost žaludku a střevního traktu, zvyšuje vylučování žaludečních šťáv a žluče, potlačuje procesy hnití a kvašení ve střevech, podporuje vznik normální střevní mikroflóry. Má antitoxické vlastnosti, chrání buňky orgánů před poškozením volnými radikály a těžkými kovy. Čistí hnisavé rány. Snižuje hladinu škodlivého cholesterolu, brání ukládání vápníku a cholesterolu v cévních stěnách. Snižuje vysoký krevní tlak a reguluje průtok krve. Omezuje možnost vzniku arteriosklerózy, angíny pectoris, infarktu a mozkových příhod. Příznivě působí při cukrovce, účinkuje proti cizopasníkům zejména roupům, škrkavkám, tasemnicím a jiným parazitům v našem zažívacím traktu.

Celý článek >>