Čínská medicína - Tiens

Přehled článků v kategorii Doplňky stravy

Fizzy

Fizzy znamená svěží a šumivý. Snadno rozpustitelná šumivá tableta zajišťující rychlé vstřebání, rychle účinkující aktivní přísady. Rychlé doplnění hořčíku pro správné fungování těla.

Celý článek >>

Flexi

Tiens Flexi pro pohyblivé a zdravé klouby.
Pomáhá zůstat aktivní v každém věku, pomáhá kloubům znovu získat flexibilitu, chrání kloubní chrupavčitou tkáň a snižuje tření. Brání nepříjemným pocitům v oblasti kloubů spojených se stárnutím či namáhavou prací, působí v kloubech protizánětlivě.

Celý článek >>

Vision

Chrání zrak, snižuje úvavu očí, ulevuje od nepříjemných příznaků jako jsou zarudlé nebo suché oči, zlepšuje zrak, uUdržuje zdravý zrak, prevence zhoršování zraku spojeného se stárnutím.

Celý článek >>

Kapsilit

Kapsaicin, aktivní prvek čili papriček, může potlačením apetitu pomoci k úbytku váhy, dále stimuluje metabolismus a zabraňuje formování tukových buněk. Výtažek z černého pepře je účinný pro úbytek váhy díky své schopnosti zrychlit metabolismus, což vede k rychlejšímu spalování tuků. Nikotinamid se podílí na procesu výroby energie, slučování mastných kyselin, cholesterolu a steroidů.

Celý článek >>

Blokátor Karbohydrátů

Výtažek z bílých fazolí blokuje činnost zažívacího enzymu, který je zodpovědný za rozkládání škrobu na formu, která je vstřebatelná v našem zažívacím traktu. Výsledkem toho je, že nějaký škrob projde Vaším systémem nestráven. To znamená, že absorbujete méně kalorií, což vede k úbytku váhy. Tento výrobek může zabránit vstřebání až 1/3 karbohydrátů, které denně zkonzumujete. Pro zajištěnní účinnosti produktu musí být účinná látka z bílých fazolí Phaseolus vulgaries ve Vašem zažívacím systému ve stejnou dobu, jako konzumujete karbohydráty.

Celý článek >>

Digest natural

Tento preparát je určen pro zlepšení trávení, upravení funkce žaludku a tlustého střeva. Obsahuje rozpustná a nerozpustná rostlinná vlákna, efektivně napomáhá trávení, omezuje meteorismus střev, chrání sliznici žaludku a uvolňuje křeče ve střevech. Alantin je rozpustné rostlinné vlákno, získávané z řepy a čekanky, které napomáhá trávení a představuje ideální živnou půdu pro vývoj normální střevní mikroflóry.Jablečný pektin je jiný druh rozpustného rostlinného vlákna. Napomáhá vylučování žlučových kyselin, cholesterolu, lipoidních sloučenin a zlepšuje trávení. Zabraňuje vstřebávání žlučové kyseliny, napomáhá pročisťování žlučových vývodů. Toto vlákno pokrývá sliznici žaludku a chrání ji před erozí, ostrými jídly a alkoholem.

Celý článek >>

L-karnitin

Pomáhá správnému fungování těla, podporuje vitalitu a pomáhá udržovat srdce v dobrém stavu. Napomáhá řádnému fungování metabolismu, omezuje pocity únavy a vyčerpání. Podporuje tvorbu svalové hmoty a umožňuje efektivní spalování tuků při cvičení.

Celý článek >>

Zelený čaj pravý se ženšenem

TIENS Zelený čaj pravý se ženšenem je skvělou kombinací dvou vysoce ceněných bylin používaných po tisíce let nejen v čajích, ale hlavně pro zlepšení celkového zdraví. Lidé věří, že zelený čaj má přímý vliv na energetickou rovnováhu našich buněk, že zvyšuje biologickou energii (AMP), čímž působí proti únavě a dodává energii. Kořen ženšenu se často užívá jako tonikum nebo adaptogen. Je metabolickým regulátorem zvyšujícím schopnost organismu přizpůsobovat se prostředí. Ženšen zvyšuje celkovou odolnost vůči stresu a infekcím a pomáhá zlepšovat fyzické a psychické výkony. TIENS Zelený čaj pravý se ženšenem slouží ke zvýšení koncentrace. Při fyzické slabosti a vyčerpání zajišťuje našemu tělu podporu a pomáhá urychlit proces rekonvalescence.

Celý článek >>

Uvolňující čaj při stresu

TIENS Uvolňující čaj při stresu je přírodní kombinací pečlivě vybraných bylin, často užívaný jako prostředek pro úlevu těmi, kdo trpí nervozitou, popudlivostí, stresem a mají problémy se spánkem. Také může pomáhat při žaludečních problémech způsobených nervozitou. Lístky verbeny citronové dodávají tomuto odvaru úžasnou chuť a zároveň mohou obsažené esenciální oleje a flavonoidy z listů pomáhat stimulovat apetit a poskytnout antiseptické a uklidňující účinky. TIENS Uvolňující čaj při stresu nabízí zklidňující, zažívací účinky a může pomoci při nadýmání. Upozornění:Výrobek není určen pro děti , těhotné a kojící ženy! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje žádné konzervační látky. Vyrobeno z přírodních surovin.

Celý článek >>

Bylinný čaj na zažívání

TIENS Bylinný čaj na zažívání je kombinací tří rostlin považovaných za jedny z nejaromatičtějších a nejpřínosnějších. Historie ukazuje, že tradičně byly přísady užívány stejně, jako jsou užívány dnes. Zejména při trávicích potížích pro zklidnění zažívání, při nevolnostech a křečích. Také mají příznivé účinky při dýchacích potížích a při bolestech hlavy. Tyto rostliny stimulují játra a pomáhají při zažívání. Také mohou pomoci při závratích, které bývají často zhoršeny nedostatečným trávicím procesem, například po požití těžkého jídla. TIENS Bylinný čaj na zažívání je účinný proti nadýmání, pomáhá zlepšovat zažívání a je skvělým zdrojem antioxidantů.

Celý článek >>