Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Přehled článků v kategorii Doplňky stravy

Kapsilit

Kapsaicin, aktivní prvek čili papriček, může potlačením apetitu pomoci k úbytku váhy, dále stimuluje metabolismus a zabraňuje formování tukových buněk. Výtažek z černého pepře je účinný pro úbytek váhy díky své schopnosti zrychlit metabolismus, což vede k rychlejšímu spalování tuků. Nikotinamid se podílí na procesu výroby energie, slučování mastných kyselin, cholesterolu a steroidů.

Celý článek >>

Blokátor Karbohydrátů

Výtažek z bílých fazolí blokuje činnost zažívacího enzymu, který je zodpovědný za rozkládání škrobu na formu, která je vstřebatelná v našem zažívacím traktu. Výsledkem toho je, že nějaký škrob projde Vaším systémem nestráven. To znamená, že absorbujete méně kalorií, což vede k úbytku váhy. Tento výrobek může zabránit vstřebání až 1/3 karbohydrátů, které denně zkonzumujete. Pro zajištěnní účinnosti produktu musí být účinná látka z bílých fazolí Phaseolus vulgaries ve Vašem zažívacím systému ve stejnou dobu, jako konzumujete karbohydráty.

Celý článek >>

Digest natural

Tento preparát je určen pro zlepšení trávení, upravení funkce žaludku a tlustého střeva. Obsahuje rozpustná a nerozpustná rostlinná vlákna, efektivně napomáhá trávení, omezuje meteorismus střev, chrání sliznici žaludku a uvolňuje křeče ve střevech. Alantin je rozpustné rostlinné vlákno, získávané z řepy a čekanky, které napomáhá trávení a představuje ideální živnou půdu pro vývoj normální střevní mikroflóry.Jablečný pektin je jiný druh rozpustného rostlinného vlákna. Napomáhá vylučování žlučových kyselin, cholesterolu, lipoidních sloučenin a zlepšuje trávení. Zabraňuje vstřebávání žlučové kyseliny, napomáhá pročisťování žlučových vývodů. Toto vlákno pokrývá sliznici žaludku a chrání ji před erozí, ostrými jídly a alkoholem.

Celý článek >>

L-karnitin

Pomáhá správnému fungování těla, podporuje vitalitu a pomáhá udržovat srdce v dobrém stavu. Napomáhá řádnému fungování metabolismu, omezuje pocity únavy a vyčerpání. Podporuje tvorbu svalové hmoty a umožňuje efektivní spalování tuků při cvičení.

Celý článek >>

Zelený čaj pravý se ženšenem

TIENS Zelený čaj pravý se ženšenem je skvělou kombinací dvou vysoce ceněných bylin používaných po tisíce let nejen v čajích, ale hlavně pro zlepšení celkového zdraví. Lidé věří, že zelený čaj má přímý vliv na energetickou rovnováhu našich buněk, že zvyšuje biologickou energii (AMP), čímž působí proti únavě a dodává energii. Kořen ženšenu se často užívá jako tonikum nebo adaptogen. Je metabolickým regulátorem zvyšujícím schopnost organismu přizpůsobovat se prostředí. Ženšen zvyšuje celkovou odolnost vůči stresu a infekcím a pomáhá zlepšovat fyzické a psychické výkony. TIENS Zelený čaj pravý se ženšenem slouží ke zvýšení koncentrace. Při fyzické slabosti a vyčerpání zajišťuje našemu tělu podporu a pomáhá urychlit proces rekonvalescence.

Celý článek >>

Uvolňující čaj při stresu

TIENS Uvolňující čaj při stresu je přírodní kombinací pečlivě vybraných bylin, často užívaný jako prostředek pro úlevu těmi, kdo trpí nervozitou, popudlivostí, stresem a mají problémy se spánkem. Také může pomáhat při žaludečních problémech způsobených nervozitou. Lístky verbeny citronové dodávají tomuto odvaru úžasnou chuť a zároveň mohou obsažené esenciální oleje a flavonoidy z listů pomáhat stimulovat apetit a poskytnout antiseptické a uklidňující účinky. TIENS Uvolňující čaj při stresu nabízí zklidňující, zažívací účinky a může pomoci při nadýmání. Upozornění:Výrobek není určen pro děti , těhotné a kojící ženy! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje žádné konzervační látky. Vyrobeno z přírodních surovin.

Celý článek >>

Bylinný čaj na zažívání

TIENS Bylinný čaj na zažívání je kombinací tří rostlin považovaných za jedny z nejaromatičtějších a nejpřínosnějších. Historie ukazuje, že tradičně byly přísady užívány stejně, jako jsou užívány dnes. Zejména při trávicích potížích pro zklidnění zažívání, při nevolnostech a křečích. Také mají příznivé účinky při dýchacích potížích a při bolestech hlavy. Tyto rostliny stimulují játra a pomáhají při zažívání. Také mohou pomoci při závratích, které bývají často zhoršeny nedostatečným trávicím procesem, například po požití těžkého jídla. TIENS Bylinný čaj na zažívání je účinný proti nadýmání, pomáhá zlepšovat zažívání a je skvělým zdrojem antioxidantů.

Celý článek >>

Čaj na vlasy, kůži a nehty

TIENS Čaj na vlasy, kůži a nehty obsahuje ceněnou přesličku rolní, známou pro její vysoký obsah křemíku, který pomáhá obnovit obsah minerálů v pojivových tkáních a zpevňovat je. Biologický křemík je součástí syntézy a opravy kolagenu. Hraje důležitou roli v prevenci vypadávání vlasů a zvyšuje odolnost kolagenu vůči stárnutí a nástrahám životního prostředí tím, že podporuje vytváření příčných vazeb v proteinu keratinu. To vede k posílení keratinové tkáně, včetně vlasů a nehtů. TIENS Čaj na vlasy, kůži a nehty je zdrojem křemíku, který může pomáhat při regeneraci kolagenu a zvyšuje elasticitu mezibuněčné hmoty. Upozornění:Výrobek není určen pro děti , těhotné a kojící ženy! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje žádné konzervační látky. Vyrobeno z přírodních surovin.

Celý článek >>

Chitosan Plus

V zažívacím traktu na sebe váže tuk, zabraňuje absopci tuků, podporuje dobrý stav trávícího systému tím, že v žaludku působí jako vláknin.

Celý článek >>

FOS sirup

Buďte krásní zevně i uvnitř. TIENS používá sílu FOS sirupu k vyvážení poměru dobrých a špatných střevních bakterií. FOS je skvělou výživou, která nejen obnovuje střevní flóru, ale zároveň zlepšuje zažívání, posiluje imunitní systém, zlepšuje vstřebávání vápníku a hořčíku, snižuje cholesterol, zlepšuje pokožku, pomáhá při snižování hmotnosti. 80% našeho imunitního systému se nachází v zažívacím traktu. Zdravý zažívací systém je základem dobrého zdraví.

Celý článek >>