Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Přehled článků v kategorii Akce a semináře

Diagnostika a terapie pomocí přístrojů TIENS

Vydáno: 01.09.2009 20:15

Dne 29.8.2009 od 10:00 hod v Reklamním domě letců 13 Olomouc pořádal pro lékaře RENESANT - AMSSING INSTITUT www.renesant.cz seminář: Diagnostika a terapie pomocí přístrojů TIENS (Acupoint treasure Xue Bao - přístroj pro magnetickou akupunkturu a Aculife - přístroj pro elektroakupunkturu), pod vedením vynikajicího pražského fyzioterapeuta Ing. Petra Krále. Kdo jste byli na přednáškách MUDr. Ostapenok a MUDr. Bikbajevy, tak víte, že je to nejnovější světová technologie.

Celý článek >>

Produktový seminář Tiens - Mudr. Farida Bikbajeva

Vydáno: 03.06.2009 17:44

30. a 31.5.2009 proběhl v Hradci Králové speciální produktový seminář z úst nejpovolanějších a to paní doktorky F. Bikbajevy osobně. To v Česku ještě nebylo. MUDr. F. Bikbajeva je podle SZO nejuznávanějším odborníkem na prevenci a léčbu onkologických nemocí.

Sobotní program byl zaměřen na informace o produktech Tiens a jejich výrobě. Dále se konaly konzultace pro lékaře a specialisty. Nedělní program vyvrcholil seznámením s postupy při léčení různých nemocí. Přítomní lékaři se domů vraceli plní informací a poznatků, které mohou použít při své praxi.

Celý článek >>

Přednášky pro lékaře v Reklamním domě

Vydáno: 20.05.2009 09:02

Přednášky pro lékaře a pohodová procházka vinným archivem v Reklamním domě se uskutečnila 16.5.2009. V programu se přibližně 50 lékařů a farmaceutů seznámilo s přednáškou MUDr. P. Jandy - jeho kasuistiky a léčebné postupy. MUDr P.Zaoralová předášela o produktech Tiens, jejich celosvětovém významu a úspěšné léčbě dětských pacientů i o léčboě některých gynekologických potíží. Přítomní byli seznámeni s webovými stránkami a eshopy pro lékaře a pacienty. Dále zde Mgr. M.Wiedermann s O.Komárkovou představili skvělé přístroje na akupunkturní diagnostiku, léčbu akupunkturou a diagnostiku imunitního systému. Přítomní se seznámili s možností navštívit produktový seminář s MUDr. Faridou Bikbajevou. V duchu přítelské atmosféry probíhala do pozdních večerních hodin výměna léčebných metod a zkušeností spojená s ochutnáváním nejlepších archivních vín Templářských sklepů. Návštěvníci si pochutnávali na likérech od pana Kwaczka a bystřili svou mysl různými espressy Hausbrandt připravenými z vynikající Pí vody. Jediné co chybělo byly oblíbené křupky a oříšky našeho partnera Bersi z Oneše.

Celý článek >>