Čínská medicína - Tiens

Zvlhčovací přípravky

Zvlhčovací přípravky

  • Vyživující a zvlhčující krém
  • Zvlhčující a zjemňující emulze
  • Zvlhčující a zjemňující tonik
  • Zvlhčující čistící pěna
  • Zvlhčující obnovující oční krém

Vyživující a zvlhčující krém

(MOISTURIZING NOURISHING CREAM)
Krém obsahuje zvlhčující Tinocare GL a obnovitelné částice, Squalanu, vitamin E, přírodní olej z růže a další výživné přísady. Pomáhá zvýšit pružnost pokožky, vyhlazuje vrásky, hluboce proniká do pokožky, dodává jí vláhu a současně vytváří ochranou membránu na povrchu pokožky. Pomáhá po dlouhý čas udržet pokožku vláčnou, vyživuje kůži a dělá jí svěží, hydratovanou, hebkou a zklidněnou.
Aplikujte přiměřené množství na důkladně očištěnou tvář čistícími prostředky TIENS MOISTURIZING LINE.

Zvlhčující a zjemňující emulze

(MOISTURIZING SOFTENING EMULSION)
Emulze obsahuje Hyaluronovou kyselinu, zvlhčující částice, Squalanu, vitamin E, přírodní olej z růže a další výživné přísady, které zvyšují aktivitu buněk pokožky. Díky svému složení se rychle vstřebává do pokožky, do hloubky ji zvláčňuje, hydratuje, udržuje rovnováhu vody a tuku v pokožce a zlepšuje tak vlastnosti pokožky. Zároveň urychluje vstřebávání výživných prvků a zanechává pokožku hebkou, zklidněnou a pružnou.
Aplikujte na důkladně očištěnou tvář a nechte zcela vstřebat.

Zvlhčující a zjemňující tonik

(MOISTURIZING SOFTENER)
Tonikum obsahuje Alcloxa, přírodní rostlinné zvlhčující částice, přírodní olej z růže a esenciální aktivační složky. Pomáhá účinně vyčistit póry, rozpouští a ničí Keratin, zjemňuje kůži a pomáhá udržet správné pH kůže. Poskytuje kůži potřebnou vláhu, jemnost, svěžest a přírodní krásu.
Aplikujte kosmetickými tampóny na důkladně očištěnou tvář a nechte zcela vstřebat.

Zvlhčující čistící pěna

(MOISTURIZING CLEANING FOAM)
Pěna obsahuje extrakt z proteinů Spiruliny, který uvolňuje esenciální složky. Dále obsahuje přírodní zjemňující částice, které pomáhají odstraňovat nečistoty z kůže, čistit póry a udržovat v rovnováze vylučování kožního mazu. Drží pod kontrolou hydrataci pokožky a zanechává Vaši kůži svěží, svítící a pružnou.
Vytlačte pumpičkou přiměřené množství pěny na dlaň a aplikujte na tvář, po rozetření opláchněte čistou vodou.

Zvlhčující obnovující oční krém

(MOISTURIZING RENEWAL EYE CREAM)
Krém je založen na bázi vysoce nanotopní super namometrové techniky vycházející z moderní dermatologické technologie ze Švýcarska. Ta má vysoké spříznění a osmózu s kožními buňkami a pomáhá k efektivní činnosti pokožkovým a dermálním buňkám. Nanotopy kombinované s Tinocare Gl zvlhčují a obnovují částice, přírodní olej z růže a další výživné přísady pomáhají zabraňovat kruhům pod očima, zbavují únavu v oblasti očí. Krém zlepšuje pružnost kůže, vyhlazuje vrásky a zanechává oční oblast zpevněnou.
Aplikujte přiměřené množství krému v okolí očí a vmasírujte, dokud se krém nevstřebá.

foto