Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Týden módy, zdraví a krásy - jaro 2014

Týden módy, zdraví a krásy - jaro 2014

Vydáno: 04.06.2014 13:18

V Reklamním domě Olomouc byl 12.- 18.5.2014 "TÝDEN MÓDY, ZDRAVÍ A KRÁSY"

Celý týden si lékaři ,fyzioterapeuti a cestovatelé mohli neomezeně pochutnávat na tom nejzdravějším: BIO přívlastkových vínech z Templářských sklepů, bylinných likérech od Yeesdrinks, kávou Hausbrandt, vodou z Pí-centra, USOVSKO FOOD a rybách z Rybářství Tovačov. Návštěvníci si mohli otestovat vůně a kvalitu kosmetiky a parfémů SANTINI COSMETIC.

Uznání patří MUDr. P. Jandovi z 1. chirurgické kliniky ,který ve svém volném čase a zdarma informoval své kolegy lékaře a fyzioterapeuty o alternativních léčebných postupech podle programu prevence Světové zdravotnické organizace

MUDr. P. Janda přednášel o produktech čínské císařské medicíny Tiens, oceněné WHO a sestavil léčbu přírodními produkty na některá vážná onemocnění. Seznámil přítomné s posledními kazuistikami z traumatologie, onkologie a onemocnění jater.

Mgr. M. Wiedermann předvedl návštěvníkům detoxikaci vody a masa pomocí ozónovacího přístroje z Tiens a výrobu silně ozonované vody, která je velmi účinná v prevenci a léčbě nádorů, zánětlivých a kožních onemocnění.

Autobazar a dovozce aut dle přání zákazníka RM CARS Olomouc umožnil zájemcům otestovat BMW.

Přítomní také spolu i fandili naší reprezentaci během MS v hokeji.

Občerstvení hostů zde.

foto

foto

foto

foto

foto

foto