Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Týden módy a zdraví 7. - 13.12.2015

Týden módy a zdraví 7. - 13.12.2015

Vydáno: 20.12.2015 18:31

V Reklamním domě Olomouc byl 7.- 13.12.2015 "TÝDEN MÓDY A ZDRAVÍ"

Módu zde prezentovali BRUNO FASHION, VAŠE PRÁDLO, JE HOLDING, AC.ARTfashion a ZLATNICTVÍ ORO. Inspirací pro rodiče byly PINOCCHIO DŘEVĚNÉ HRAČKY.

Mgr. M. Wiedermann prováděl školení OPP. Zaměřil se hlavně na předvedení nových přístrojů azónovací čistič potravin. Z produktů nejvíce zaujal KARDI - revoluční přípravek na srdce, klouby a CNS.Poděkování patří MUDr. P. Jandovi z 1. chirurgické kliniky FNOL, který ve svém volném čase a zdarma informoval své kolegy lékaře a fyzioterapeuty o alternativních léčebných postupech podle programu prevence Světové zdravotnické organizace. Přednášel zde o produktech čínské císařské medicíny Tiens oceněné WHO a sestavil léčby přírodními produkty na některá vážná onemocnění. Seznámil přítomné s posledními kazuistikami z traumatologie, onkologie a diabetologie.
Celý týden si hosté mohli neomezeně pochutnávat na tom nejzdravějším: vínech z Templářských sklepů a Veritas, kávou Hausbrandt, vodou z Pí-centra, bio müsli s křupkami BersiSnack, rybách z Rybářství Tovačov a testovat parfémy Santini Cosmetic.

Partneři akce
Občerstvení hostů

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto