Čínská medicína - Tiens

Pohár zdraví

Pohár zdraví

Pohár zdraví z řady TIENS Pramen zdraví je přístroj, který produkuje volné sloučeniny vodíku (H2). Vodík navázaný na nosič, jímž je voda, bude po vypití vody cirkulovat lidským tělem. Vodík neutralizuje volné kyslíkové radikály v těle, vzniká voda a dochází k eliminaci většiny toxinů v podobě moči, zatímco obnova zdravých buněk probíhá normálně.

TIENS Pohár zdraví z řady TIENS Pramen zdraví, vybavený inteligentním systémem řízení v podobě mikropočítače a kontrolní jednotky MCU s čipem, zesiluje elektrický obvod a elektrolytické pletivo z titanu a bílého zlata. Pohár dodává elektřinu na oba konce elektrolytického pásu, v němž probíhá elektrolýza vodného media, a vzniká voda bohatá na sloučeniny vodíku. Proces výroby této vody provázejí barevné efekty světel zakomponovaných do designu přístroje. Malý, lehký a elegantní přístroj si uživatel může pohodlně nosit všude s sebou.

poharzdravi

Plynný neboli dvouatomový molekulární vodík má chemickou značku H2. Jde o nejlehčí prvek ve vesmíru. Z tohoto důvodu je přístupnější pro buňky na molekulární úrovni. Molekulární vodík se dokáže rychle šířit hluboko do všech buněk lidského těla včetně mitochondrií a snadno prochází hematoencefalickou membránou. V lidském těle působí jako antioxidant, pomáhá předcházet poškození buněk a tvorbě zánětů, chrání DNA a bojuje proti nekontrolovanému buněčnému růstu. Zároveň umí chránit buňky před oxidativním stresem a podporovat přirozenou obranyschopnost organismu. Je 863krát účinnější než koenzym Q10, 290krát účinnější než katechiny, 221krát účinnější než polyfenoly a 176krát účinnější než vitamin C.

Problém spočívá v tom, že vodík, který je jedním z prvků vody, není pro buňky našeho těla snadno dostupný. „Volný“ vodík (vodíkové molekuly nenavázané na jiné molekuly) je totiž poměrně vzácný, a protože jde o lehký plyn, rychle se vypařuje.

Hlavní úlohou vody bohaté na vodík je dodat tělu vodík v podobě, kterou mohou lidské buňky snáze využít. Vodík je elektricky neutrální, snadno prostupuje biologickými membránami a účinně se dostává ke všem buňkám, kde funguje jako antioxidant. Když pijete vodu bohatou na vodík z TIENS Poháru zdraví z řady TIENS Pramen zdraví, vodík cirkuluje v těle ve formě iontů s volným elektronem, ty reagují s volnými kyslíkovými radikály a neutralizují je. Voda bohatá na vodík pomáhá organismu efektivněji fungovat.

Úloha vodíku

1. Odstraňovat volné radikály a oddalovat stárnutí
Aktivní kyslík způsobuje vznik tmavých skvrn a vrásek a vodík je  nejlepším antioxidantem. Když se oba prvky spojí, vzniklá kombinace  působí proti stárnutí a zesvětluje skvrny na pokožce přímou hydratací buněk; pleť tak získává zářivý vzhled.

2. Podporovat metabolismus a detoxifikaci
Cvičení zaměřené na zeštíhlení obvykle vyvolá nerovnováhu vegetativního nervstva, ale vodík dokáže zaktivovat těžké buňky, čímž dojde ke zlepšení krevního průtoku mozkem a celkového krevního oběhu, střeva zůstávají průchodná a zlepšuje se detoxikace.

3. Zlepšovat krevní oběh a schopnost krve přenášet kyslík
Intenzivní cvičení stimuluje sekreci růstového hormonu i škodlivého aktivního kyslíku. Přísun vodíkové vody způsobí rychlou neutralizaci aktivního kyslíku, pomáhá udržovat vodní rovnováhu a  aktivovat svalstvo.

4. Měnit vnitřní prostředí lidského těla a mírnit únavu
Nadměrná konzumace kyselé stravy vede u člověka k abnormální fermentaci ve střevním traktu, v důsledku čehož vzniká velké množství volných radikálů a toxinů. Vodíková voda dokáže nejen eliminovat škodlivé volné radikály a toxiny, ale dokáže i obnovovat  energii mládí ve vnitřním prostředí  lidského těla.

5. Snižovat míru nemocnosti v oblasti kardio-cerebrovaskulárních chorob a rakoviny
Nadměrná konzumace kyselé stravy vede u člověka k abnormální fermentaci ve střevním traktu, v důsledku čehož vzniká velké množství volných radikálů a toxinů. Vodíková voda dokáže nejen eliminovat škodlivé volné radikály a toxiny, ale dokáže i obnovovat  energii mládí ve vnitřním prostředí  lidského těla.

Vodík navázaný na nosič, jímž je voda, bude po vypití vody cirkulovat lidským tělem. Vodík neutralizuje volné kyslíkové radikály v těle, vzniká voda a dochází k eliminaci většiny toxinů v podobě moči, zatímco obnova zdravých buněk probíhá normálně.

1,5 litru vodíkové vody se svým antioxidačním účinkem rovná vyobrazenému ovoci a zelenině!

zelenina

Specifikace produktu

Objem: 0,33 l
Koncentrace ve vodě rozpuštěného vodíku: ≥600 miliardtin
Rozsah provozních teplot : 5-35°C
Materiál potravinářské jakosti
Čistá hmotnost: cca 240g

Vlastnosti produktu

Bezpečný
Elektrolytické pletivo s povlakem z titanu. Materiál potravinářské jakosti. Vícevrstevná struktura zaručující vodotěsnost. Bezpečný vzduchový ventil.

Inteligentní
Inteligentní řídící čip. Automaticky vyhodnocuje, zda jsou objem a kvalita vody v přístroji vhodné pro výrobu vodíkové vody.

Praktický
Malý, lehký a přenosný. Odolný polymer, lithiová baterie. Praktická nabíječka s USB koncovkou USB.

Módní
Světlo typu LED, jemné a módní.

Rady pro použití

Před prvním použitím pohár umyjte tak, aby se generátor nedostal do styku s vodou.
Pro plnění vám doporučujeme (jedná se o doporučení speciálně pro region ČR), abyste pro výrobu vodíkové vody používali pouze balenou neperlivou minerální vodu (slabě mineralizovanou). Kromě vody se do přístroje nesmějí vkládat jiné látky.  Teplotní rozsah vody: 5-35°C. Hladina vody nesmí překročit rysku 'Max'. Vodíkovou vodu vypijte do 2 hodin od přípravy.
K nabíjení používejte vhodnou nabíječku. Dbejte na to, abyste přístroj nabíjeli ve vypnutém stavu.

Ideální pitný režim

První pohár: 6:30 (detoxikuje a vyživuje pleť)
Druhý pohár: 8:30 (hydratuje)
Třetí pohár: 11:00 (odstraňuje únavu)
Čtvrtý pohár: 12:50 (podporuje  hubnutí)
Pátý pohár: 15:00 (občerstvuje mysl)
Šestý pohár: 17:30 (podporuje trávení)
Sedmý pohár: 22:00 (pomáhá vylučování)