Čínská medicína - Tiens

Masážní přístroj na prsa

Masážní přístroj na prsa

Bylo prokázáno, že prsa ženy jsou tvořena 15-20 laloky prsních žláz a každý z laloků je rozdělen do mnoha lalůčků. Počet laloků v prsou je pevně stanoven, zatímco počet a velikost lalůčků se proměňuje s věkem, endokrinní hladinou hormonů, krevním oběhem, fyzickou námahou apod. Používání hudební elektroterapie způsobuje synchronní rezonanci prsních tkání a urychluje krevní oběh v prsou. Je velice odlišná od tradiční jednofrekvenční fyzické masáže, protože nevede k toleranci, a tím ke snížení účinnosti. V prsní tkáni dochází zároveň k uvolnění i k aktivaci spolu s rytmem hudby, a tím se docílí harmonické rezonance. Fenomén rezonance v hudební elektroterapii pomáhá uživateli dosáhnout uvolněného stavu. Upravuje endokrinní vylučování hormonů, především prolaktinu, a tak podporuje nárůst lalůčků prsních žláz, a tím vytváří plné a silné poprsí a zabraňuje jeho ochabování.

Mechanismus muzikoterapie

Studie ukázaly, že hudba přímo ovlivňuje limbický systém mozku a utváření buněk mozkového kmene, a tak má dopad na vyšší nervovou aktivitu lidí a stimuluje mozek vytvářením nových vzruchů. Hudba rovněž dokáže podporovat aktivitu trávicího a oběhového systému, urychlovat vylučování toxických látek v těle, a tím přispívá ke zdraví. Vliv hudby na lidský mozek lze spatřit na elektroencefalogramu. Mozkové vlny alfa (o frekvenci 8 - 13 Hz) se objevují, když je tělo ve stavu poklidné bdělosti, se zavřenýma očima, bez vlivu vnějších podnětů. V důsledku utlumení nervového napětí dochází ke zvýšení mozkové sekrece a tělo se snáze dostává do stavu inspirace díky potenciálu mozku. Avšak výskyt alfa vln samozřejmě klesá následkem napětí, stresu, bolesti, nejrůznějších negativních prožitků atd. Za přispění hudby o různých frekvencích a relaxačně-imaginativní procedury může dojít k častějšímu výskytu alfa vln a k odhalení jejich blahodárného působení. Ovlivní to autonomní nervový systém mozku a povede k procesu spontánní léčby. Způsobí, že se poprsí bude vyvíjet zdravě a bude předcházet veškerým onemocněním prsních žláz.
Skrze muzikoterapii přístroj péče o poprsí může opětovně nastolit roli mozkových vln alfa, ulevit od nervozity a úzkosti, zlepšit tělesnou imunitu a udržovat tělo dlouhodobě v lepším stavu!

Hlavní funkce

  • Relaxační péče: dopřejte svému poprsí úplné uvolnění, nechte polevit napětí a oddalte stárnutí prsou.
  • Bionická masáž: je naprosto odlišná od tradiční jednofrekvenční fyzické masáže. Oproti ní je tato frekvence proměnlivá, a tak dopřává vašemu poprsí třídimenzionální bionickou masáž.
  • Upevňuje endokrinní rovnováhu: speciálně navržená hudební procedura inspiruje duši, podporuje metabolismus, urychluje lymfatický a krevní oběh a zlepšuje endokrinní rovnováhu. Svým působením je vhodná jako prevence onemocnění prsních žláz.
  • Zkrášluje poprsí: stimuluje vylučování hormonů, podporuje tvorbu prsního proteinu fibrinu, urychluje spojování elastických proteinových vláken a činí lalůčky prsních žláz zralými a umožňuje tak prsům postupně dosáhnout plnost.

Charakteristika výrobku

  • Prvenství: následujte módu zkrášlování poprsí pomocí vědy, technologie a speciálního hudebního designu.
  • Vícenásobné funkce: zkrášluje poprsí, posiluje jej a předchází onemocnění prsou. Zároveň uživateli poskytuje zábavu a požitek.
  • Gel na péči o poprsí: díky čistě přírodnímu složení upevňuje a prodlužuje zkrášlující a výživné účinky.
  • Zcela bezpečné: provoz na 4,5V baterii, která je zabudovaná uvnitř a má dlouhodobou působnost. Přístroj je tak absolutně bezpečný a nenáročný na provoz.
  • Výhodné a rozmanité použití: přístroj je vybaven výkonným technickým podpůrným systémem. Zahrnuje rovněž 64M přenosnou vnitřní paměť, která podporuje systém Windows 2000 a Windows XP stejně jako další operační systémy a nepotřebuje řídící software. Kromě toho nabízí možnost stáhnout hudbu z CD „Terapeutická hudba", které je dárkem k nákupu, nebo je možné stáhnout vlastní oblíbenou hudbu.