Čínská medicína - Tiens

Luxusní řada kosmetiky z Plesnivce Alpského

Luxusní řada kosmetiky z Plesnivce Alpského

  • Krém proti stárnutí
  • Sérum proti vráskám
  • Čistící pleťové mléko
  • Vyživující mléko na krk a hruď
  • Sprchový gel se Spirulinou
  • Kondicionér na vlasy se Spirulinou

Plesnivec Alpský, Leontopodium nebo Dandelion, je rostlina, jejíž původ pochází z asijských prérií. Existuje okolo 30 druhů plesnivce, které se dobře přizpůsobily extrémním klimatickým podmínkám. Jeho nesmírné fibrózní, vláknité kořeny a plstnatý povrch listů chrání plesnivce před vyschnutím, suchým větrům a ničivým slunečním zářením. Plesnivce je všeobecně možno najít ve výškách od 1700 do 2700m. Upřednostňuje vápencovou lehkou půdu s vysokým prosakováním a s orientací na jih. Plesnivec dorůstá velikosti od 8 do 20cm. Jeho květy jsou bílo-stříbrné barvy s jemně zelenými chlupatými listy obklopujícími malé hlavičky s početnými květy. Po krátkém čase jsou zlatožluté a pokryté pylem, který přitahuje včely k jejich opylení. Odpradávna obyvatelé hor považovali plesnivce za přírodní lék pro lidi i zvířata a za silný talisman proti všem druhům neštěstí.

Krém proti stárnutí

(APROTIE EDELWEISS ANTI-AGING CREAM)
Působí proti škodlivým vlivům vnějšího prostředí a vlivům, jakými jsou UV záření a znečištění. Krém je denní i noční, taktéž i oční.Vhodný pro všechny typy pleti - pro muže i ženy. Klinické testy poukazují na průměrný úbytek vrásek od 22,5% až do 90%. Krém se rychle vstřebává do pokožky, nezanechává žádné mastné lesklé stopy. Výtažky z plesnivce zlepšují pevnost a elasticitu pokožky a mají revitalizační a regenerační efekt. Aplikace: nanášejte ráno i večer na očištěnou pleť.

Sérum proti vráskám

(APROTIE EDELWEISS ANTI-AGING SERUM)
Anti-Aging Serum podporuje obnovení pevnosti pokožky a aktivuje tvorbu nových kožních buněk. Aplikace: nanášejte na očištěnou pleť každé ráno a večer. Poté naneste Edelweiss Anti-Aging Cream.

Čistící pleťové mléko

(APROTIE EDELWEISS CLEANSING LOTION)
Osvěžuje a čistí tvář i krk, jemně odstraňuje oční make-up. Výtažky z plesnivce a čistých rostlinných olejů aktivují krevní oběh a minimalizují tvorbu drobných rýh a vrásek. Pokožka je jemně očištěná a má jemnou hebkou strukturu. Aplikace: používejte ráno a večer k očištění a osvěžení.

Vyživující mléko na krk a hruď

(APROTIE EDELWEISS INTENSIVE DECOLLETÉ & BUST CARE LOTION)
Přípravek speciálně vyvinutý k použití na oblast krku a hrudě. Výtažky z plesnivce a alpských rostlin zkombinovaných s čistými rostlinnými oleji vyživují buňky, aktivují krevní oběh a podporují zdravý metabolismus buněk pokožky. Elasticita a hebkost se v těchto oblastech obnovuje, čímž se redukuje tvorba vrásek.
Aplikace: nanášejte denně na krk a hruď.

Sprchový gel se Spirulinou

(TIANSHI BODY WASH)
Osvěžující a protisvědivý sprchový gel s přírodním výtažkem ze Spiruliny vyživuje pokožku, hluboce ji čistí a zjemňuje. Jeho bohatá pěna dodává pocit svěžesti a pohodlí, odstraňuje suchou, tvrdou a porušenou kůži, dodává jí pružnost, jemnost a dlouhotrvající vůni. IANSHI Jedinečné protisvědivé složky efektivně snižují svědění a jemně pečují o pokožku celé Vaší rodiny.
Použití: Naneste do dlaně či na mycí houbu, jemně rozetřete a pěnu naneste na celé tělo, několik minut jemně masírujte, poté opláchněte vodou.

Kondicionér na vlasy se Spirulinou

(TIANSHI MOISTENING CONDITIONER)
Tento výrobek je bohatý na výtažky ze Spiruliny, která společně s minerálními látkami, vitamíny a aminofenoly napomáhá absorbovat výživné látky a chrání vlasy před volnými radikály a okolními vlivy. Obsahuje velké množství pro-vitaminu B5, vlas vyživující látky a další živiny, které proniknou hluboko ke kořínkům vlasů, zvlhčí je a zabrání třepení konečků způsobené suchem. Dodává vašim vlasům zdraví a pružnost, vyživuje vlasy od kořínků ke konečkům, vytváří ochrannou vrstvu, posiluje poničené vlasy. Jemně pečuje o vlasy ztrvalené, barvené a suché učiní lehčími, hladšími a zdravějšími.
Použití: Naneste na umyté vlasy, jemně rozetřete, nechte chvíli působit a opláchněte vodou.

foto