Čínská medicína - Tiens

Kosmetické přípravky s Ženšenem

Kosmetické přípravky s Ženšenem

Kosmetické přípravky multivitamínové s ženšenem:

  • Ženšenová čistící pleťová voda
  • Ženšenový zjemňující tonik
  • Ženšenová zvlhčující emulze
  • Ženšenová esence
  • Ženšenový oční krém
  • Ženšenový krém

Ženšenová čistící pleťová voda

(GINSENG MULTI-VITAMIN CLEANING LOTION)
Ženšenová multivitaminová čistící pleťová voda- obsahuje spoustu ženšenu, heřmánkového oleje, multivitaminů, zjasňující prostředek a další vyživující složky, které pomáhají odstraňovat starou pokožku, aktivovat buňky a jemně vyčistit pleť bez jakýchkoliv stimulací, zanechává pleť jasnou a čistou.
Pleťovou vodu aplikujte na tvář, masírujte prsty a pak opláchněte vodou.

Ženšenový zjemňující tonik

(GINSENG MULTI-VITAMIN SOFTENER)
Ženšenové multivitaminové zjemňující tonikum obohacené ženšenem, dále obsahuje heřmánkový olej, multivitaminy, zjasňující prostředek a další vyživující složky, které zajišťují pokožce potřebnou vláhu, výživu a Vaší tváři rovnováhu pH. Zanechává pokožku vyživenou a krásnou.
Aplikujte pomocí kosmetické vatičky na vyčištěnou pleť a poté jemně vmasírujte, dokud se zcela nevstřebá.

Ženšenová zvlhčující emulze

(GINSENG MULTI-VITAMIN MOISTURIZING EMULSION)
Ženšenová multivitaminová zvlhčující emulze obsahuje spoustu ženšenu, heřmánkového oleje, multivitaminů, zjasňující prostředek, přírodní zvlhčovací látky a další vyživující látky, které pomáhají zlepšit pružnost Vaší pleti a zároveň jí zvlhčí. Očividně odstraňuje vrásky a zanechává Vaši tvář jasnou a lesklou.
Aplikujte na očištěnou tvář, nechte emulzi plně vstřebat.

Ženšenová esence

(INSENG MULTI-VITAMIN ESSENCE)
Ženšenová multivitaminová esence - obsahuje spoustu ženšenu, heřmánkového oleje, multivitaminů, zjasňující prostředek a další vyživující složky. Zadržuje vlhkost a obnovuje zničené buňky. Udržuje pleť vlhkou a na dlouhou dobu pružnou, obnovuje přirozenou pružnost pokožky a zanechává Vaši pleť jasnou, zdravou a zářivou.
Aplikujte na obličej a krk po vyčištění ženšenovou čistící pleťovou vodou a po použití ženšenového zjemňujícího tonika či emulze.

Ženšenový oční krém

(GINSENG MULTI-VITAMIN EYE CREAM)
Ženšenový multivitaminový oční krém - obsahuje ženšenový saponin, olej z heřmánkového extraktu, multivitaminy, zjasňující prostředek a další vyživující složky, které dodávají spoustu výživných látek do kůže kolem očí. Ty pak vyhlazují malé vrásky a odlehčují očnímu okolí. Pokožka kolem očí bude jemná, hladká a zvlhčená.
Aplikujte přiměřené množství krému v okolí očí a masírujte, dokud se krém nevstřebá.

Ženšenový krém

(GINSENG MULTI-VITAMIN CREAM)
Ženšenový multivitaminový krém - obsahuje spoustu ženšenu, heřmánkového oleje, multivitaminů, zjasňující prostředek a další vyživující složky, které pomáhají aktivovat kožní buňky, zpomaluje proces stárnutí a zvyšuje pružnost. Vaše pleť bude přirozeně jasná, zdravá, lesklá a při pravidelném užívání obnovíte Vaši pleť.
Krém aplikujte na očištěnou pleť čistícími prostředky Ginseng.

foto