Čínská medicína - Tiens

Kosmetické přípravky s Olivovým olejem

Kosmetické přípravky s Olivovým olejem

Přípravky z olivového oleje jsou vhodné pro všechny typy pokožky, zabraňují tvorbě vrásek, pleť kolem očí se stává jemnější, hladší a získává přirozený lesk.

  • Oční krém proti vráskám
  • Denní krém
  • Noční krém
  • Zpevňující krém
  • Čistící pleťové mléko
  • Čistící tonik
  • Sprchový gel
  • Tělové mléko
  • Šampon na vlasy

Olivový olej, který se používá při výrobě kosmetiky, se získává ze zralých plodů oliv odrůdy Olea europaea. Olivový olej obsahuje trigliceriny nenasycených máselno-linolových kyselin a nevelké množství nasycených kyselin palmitové a stearové. Kromě toho obsahuje ve velkém množství vitaminy E, A, C, dále proteiny, steroly a flavony. Bylo zjištěno, že proteiny obsažené v olivovém oleji mohou nahrazovat proteiny, které pokožka ztrácí, a proto je možné s jistotou konstatovat, že olivový olej představuje naději pro odstranění potíží s povadlou a stárnoucí pokožkou. Tato jedinečná vlastnost proteinů olivového oleje je násobena přítomností vitaminů A, E a C. Vitamin E váže volné radikály, čímž zároveň dodává pleti potřebnou vlhkost a zjemňuje ji. To znamená, že je to vynikající hydratační a zvláčňující prostředek proti stárnutí pokožky. Vitamin A obsažený v olivovém oleji zklidňuje pokožku a vitamin C, který je nezbytný pro syntézu a činnost kolagenu, zase doplňuje chybějící kolagen. Nenasycené kyseliny máselno-linolo-linolinových kyselin se na rozdíl od jiných rostlinných olejů výborně vstřebávají do pokožky, mají změkčující vlastnosti a jsou známy jako vitamin F. Steroly, které jsou přítomny v olivovém oleji, zlepšují elektrostatiku vlasového porostu hlavy, čímž usnadňují rozčesávání a navíc vlasům dodávají mimořádný lesk. V kosmetické řadě Olive Oil společnosti Tiens se olivový olej používá společně s originální látkou (ester mannuronové kyseliny s methiosilanotriolem). Tato látka zvyšuje účinky oleje, protože dodává vlhkost pokožce dvěma způsoby: nejenže váže volné radikály, které ovlivňují stárnutí pokožky, ale zároveň omezuje jejich tvorbu. Navíc má omlazující a regenerační účinek na pokožku, k němuž dochází díky reorganizaci kolagenu a elastinu kožní tkáně.

Oční krém proti vráskám

Přírodní komplexní výživné faktory dodávají vlhkost a výživu kůži kolem očí a zabraňuje tvorbě vrásek. Pleť kolem očí se stává jemnější a hladší a získává přirozený lesk.

Denní krém

Lehce se vstřebává, obnovuje ubývající kolagen a zlepšuje jeho činnost, doplňuje ztracené proteiny, udržuje pleť jemnou a hladkou.

Noční krém

Tonizuje, regeneruje a obnovuje pružnost pokožky, obnovuje pleť, které dodává potřebné proteiny, aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Zpevňující krém

Napomáhá obnově a uchování pružnosti pokožky, dodává potřebné proteiny, působí na tvorbu kolagenu a elastinu.

Čistící pleťové mléko

Čistí do hloubky, nedráždí pleť, odstraňuje nečistoty a povrchové toxiny, aktivizuje krevní oběh v cévách, napomáhá obnově a uchování pružnosti pokožky.

Čistící tonik

Zlepšuje krevní oběh v tepnách, stahuje kožní póry.

Sprchový gel

Má přirozené PH, efektivní mycí účinky, nevysušuje, zachovává přirozenou rovnováhu epidermu, otevírá póry a aktivizuje kožní žlázy, chrání a zvyšuje imunitu pokožky, zabraňuje výskytu bakterií a mykóz, navrací pokožce jemnost, hladkost a pružnost.

Tělové mléko

Napomáhá regeneraci pleti, dodává pleti dlouhodobou pružnost, posiluje přirozenou imunitu pleti, má okamžitý hydratační, tonizující a zjemňující účinek, dodává pocit svěžesti a příjemné vůně, dobře se vstřebává, působí jako prevence proti stárnutí pleti.

Šampon na vlasy

Zjemňuje vlasy, zvyšuje pružnost vlasů, dodává vlasům lesk a energii, reguluje PH pokožky díky biochemické podobě s lipoproteiny, zabraňuje nadměrné tvorbě mazu a tím omezuje rozvoj mikroorganizmů, olejový extrakt a lipoaminokyseliny v keratinové vrstvě jsou nesmírně důležité pro proces obnovy kožních buněk, zlepšuje elektrostatiku vlasů a usnadňuje jejich rozčesávání, vytváří bohatou pěnu.