Čínská medicína - Tiens

Kosmetické přípravky s Aloe

Kosmetické přípravky s Aloe

  • Aloe čistící gel
  • Aloe zjemňující tonik
  • Aloe denní krém
  • Aloe noční krém
  • Aloe oční krém

Aloe čistící gel

(ALOE ICE CRYSTAL CLEANING GEL)
Aloe ledově krystalický čistící gel - obsahuje spoustu Aloe esence, která podporuje zbavování pleti nečistot. Je velmi jemná, udržuje v rovnováze vylučování kožního mazu, podporuje vyživování a obnovování pokožkových buněk. Udělá Vaši pleť jemnou, jasnou a plnou síly.
Trochu gelu si dejte na střed dlaně, rozmíchejte s vodou a potom aplikujte na tvář. Jemně masírujte a pak omyjte čistou vodou.

Aloe zjemňující tonik

(ALOE ICE CRYSTAL SOFTENER)
Aloe ledově krystalické zjemňující tonikum - obsahuje spoustu Aloe esence, která obnovuje poškozené buňky, stahuje póry a reguluje hodnotu pH kůže. Poskytuje včasné zvlhčování a výživu. Udržuje pleť zdravou, vláčnou a plně pružnou.
Aplikujte pomocí kosmetické vatičky na vytištěnou pleť a poté jemně vmasírujte, dokud se zcela nevstřebá.

Aloe denní krém

(ALOE ICE CRYSTAL DAY CREAM)
Aloe ledově krystalický denní krém - obsahuje velké množství Aloe esence a v perlách hydrolyzovanou pleťovou vodu, která obnovuje starou pokožku, vyživuje a zvlhčuje Vaši pleť a zajišťuje včasnou výživu kůže. Krém osvěží pleť a zanechá ji jemnou a pružnou.
Aplikujte po očistění čistícími prostředky Aloe na celý obličej.

Aloe noční krém

(ALOE ICE CRYSTAL NIGHT CREAM)
Aloe ledově krystalický noční krém - bohatý na obsah unikátního Aloe-obnovující složky, která je velmi účinná a výživná. Zabezpečuje dodávku živin do kůže a aktivuje kožní buňky. Má funkci obnovovací, účinkuje proti vráskám a zvlhčuje. Nejlepšího efektu dosáhneme, budeme-li krém aplikovat na noc.
Aplikujte po očistění čistícími prostředky Aloe na celý obličej.

Aloe oční krém

(ALOE ICE CRYSTAL EYE CREAM)
Aloe ledově krystalický oční krém - obsahuje mnoho Aloe esence, která poskytuje včasnou výživu pokožce kolem očí, zbavuje oční oblast únavy, pokožka znovu nabývá pružnost, předchází vzniku a vyhlazuje malé vrásky kolem očí.
Aplikujte přiměřené množství krému v okolí očí a vmasírujte, dokud se krém nevstřebá.

foto