Čínská medicína - Tiens

Prodejny a Eshopy

Česnekový olej

Česnekový olej

(TIANSHI GARLIC OIL)

Působení na organismus: má silné antibakteriální účinky, zvyšuje odolnost organismu, je efektivní při léčbě bronchitidy, chřipky, tuberkulózy. Podporuje vylučování hlenů. Zvyšuje chuť k jídlu, stimuluje činnost žaludku a střevního traktu, zvyšuje vylučování žaludečních šťáv a žluče, potlačuje procesy hnití a kvašení ve střevech, podporuje vznik normální střevní mikroflóry. Má antitoxické vlastnosti, chrání buňky orgánů před poškozením volnými radikály a těžkými kovy. Čistí hnisavé rány. Snižuje hladinu škodlivého cholesterolu, brání ukládání vápníku a cholesterolu v cévních stěnách. Snižuje vysoký krevní tlak a reguluje průtok krve. Omezuje možnost vzniku arteriosklerózy, angíny pectoris, infarktu a mozkových příhod. Příznivě působí při cukrovce, účinkuje proti cizopasníkům zejména roupům, škrkavkám, tasemnicím a jiným parazitům v našem zažívacím traktu.

Česnekový olej v želatinové kapsli je je přírodní antibakteriální přípravek, který chrání srdce.
Na preventivní účely se česnek používá jež 5000 let.. Spolehlivost a účinnost této rostliny je každému známa, ale kvůli chuti a nepříjemnému zápachu jej málokdo užívá pravidelně.

Podle současných výzkumů se příznivé vlastnosti česneku koncentrují už v 0,002% obsahu oleje. Vědci jsou schopni pomocí nejmodernější technologie vytěžit z česneku česnekový olej, který nemá nepříjemný zápach a je pro každého výborným a účinným prostředkem pro zachování zdraví. (česnekový olej ve 3 kapslích se rovná 10 stroužkům česneku).

Výzkumy dokázaly, že česnekový olej zničí patogenní mikroflóru střeva. Může se používat jako prevence proti infekcím střevního systému. Je účinný v boji proti těžkým a chronickým průjmům. Má příznivé účinky v prevenci srdečně - cévních chorob. Česnekový olej snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zabraňuje trombóze. Kvůli vysokému obsahu germánia a selénu je účinný při nádorových onemocněních.

Doporučené dávkování:
2 kapsle 3x denně zapít dostatečným množstvím vody.
Nevhodné pro děti do 3 let.
Opatrně užívat při epilepsii. Kontrolovat hladinu glukózy při cukrovce. V době těhotenství je potřebná konzultace s lékařem.

Balení:
60 kapslí v balení

Složení přípravku:
Česnekový olej (65%), upravený škrob, zvlhčující látky.

Cesnekovy olej