Čínská medicína - Tiens

Newsletter

Pokud si přejete dostávat i novinky pro lékaře, přihlaste se před zadáním své emailové adresy. Máte možnost nechat si zdarma posílat novinky na svoji emailovou adresu. Přihlášení/odhlášení k odběru novinek:   [?]

Banting Vegetal Essence Tablet

Banting Vegetal Essence Tablet

Rostlinná esence na redukci hmotnosti (tablety) je přírodní produkt, který omezuje chuť k jídlu a množství vstřebávaných tuků a uhlovodíků, obsahuje velké množství potřebných výživných látek, působí preventivně proti přetížení a slabosti. V současných výzkumech prostředků na hubnutí převládá trend k vývoji ozdravných potravinových doplňků, které mají komplexní regulující účinek: musí mít zřetelný hubnoucí efekt, ale zároveň musí obsahovat dostatečné množství výživných látek a odpovídat zásadě: "hubnout ano, ale ne na úkor zdraví".

Složení rostlinné esence na hubnutí je v souladu s normami Evropské unie pro přírodní rostliny vhodné k požití a je zahrnuto v evropském katalogu naturálních rostlinných potravin. Při výrobě produktu byly přísně dodržovány evropské standardy. Jde o vysoce kvalitní, spolehlivý a bezpečný výrobek.

Doporučené dávkování:
1 tableta 1x denně.
Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám.
Není vhodné pro osoby s onemocněním štítné žlázy.

Balení:
180 tablet v balení

Složení přípravku:
Mořské řasy - Chaluha bublinatá, hloh jednosemenný, lopuch větší, fenykl obecný, fruktooligosacharidy, rostlinná celulóza.

Banting ...